Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá ha egy idegen férfi ezt csinálná? Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Például nagy tömegben vagy boltban vagytok ahol nehezen fértek el egymás mellett, és a pasi hozzád nyomja egy kicsit a farkát. Ha ezt észreveszitek, hogyan reagáltok?
2013. ápr. 24. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek onnan rögtön...
2013. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen férgek egyes emberek?!
2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%

Én csináltam már ilyet. :D A csaj csak annyit mondot, hogy ennyit tudsz ? Én vigyorgok mint egy vadalma és mondom, hogy a többit megmutatom csak gyere.

Hát a csaj... :D Minden nap ott vásárolt.

20/F

2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%

Egyébbként tök véletlen indult ki ez az egész, de láttam hogy a csaj kapó rá akkor miért ne.


3. voltam.

2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora elmebeteg ember lehetsz te
2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, undorítóak az ilyen pasik. Régebben a villamoson csinálták rendszeresen.

Eleinte mindig csak arrébb mentem, de aztán később volt olyan, amikor rászóltam, eléggé megaláztam.

Mostanában nem járok ilyen helyekre, de valószínűleg most is szólnék, és lehet hogy egy pofont is kapna.

2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

A R*bancok még jobban oda is nyomják a seggüket.

Más ezért minimum olyat lekeverne neki, hogy ott helyben össze f*ssná magát.

2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3. gyenge kis mese.Találj ki jobbat
2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

velem párszor már volt ilyen,először bízom benne hogy csak véletlen és arrébb megyek,ha követ akkor beszólok hogy kicsit gáz hogy erre élvez,az ilyenek meg általában besz*ri alakok úgyhogy lelépnek,egyszer meg nem bírtam megállni és a villamoson szóltam egy pasinak hogy hiába próbálkozik,akkor a hasa hogy meg sem érzem a farkát

ő sem díjazta a dolgot

amúgy amikor először volt ilyen nagyon nem tudtam mit kezdeni vele,nagyon zavaró és rossz volt,persze most sem élvezem,de megtanultam hogy az ilyeneket könnyen ne lehet rendezni

2013. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Le kell ordítani a fejét! B_dös p_rasztok nem tudják, hogy éljék ki a perverziójukat... Ez azért számomra megalázó lenne! Láttam már ilyet és nem is értettem, hogy a lány miért hagyja magát. Minimum odébb megyek és közben mindenki számára halhatóan kifejtem a véleményem róla!
2013. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!