Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú nagyon szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú nagyon szeretem, de most más lányhoz jár oda, és velem már nem is foglalkozik pedig nagyon jóba voltunk, mit csináljak, hogy megint foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Én már nem birom, mindennap sirva alszom el, sirva kelek, amikor meglátom őket is már alig birom..
2013. ápr. 24. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj laza lenni...Előbb utóbb odamegy
2013. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd le a bugyidat
2013. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ez mennyire biztos? :/
2013. ápr. 24. 16:05
 4/8 A kérdező kommentje:
keny -.-"
2013. ápr. 24. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit érzel, lehet nem is tudja és azt hiszi nincs esélye nálad, ezért most ment máshoz.
2013. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de tudja hogy nagyon szeretem, de még régebben ő is mondta,de most valamiért hát csúnyán mondva leszar.....
2013. ápr. 24. 16:45
 7/8 döglöttkanári ***** válasza:
Szerintem akarhat/ott valamit tőled és mivel lehet nem adtál neki elég jelet és ìgy inkább más vizekre evezett
2013. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehogyis nem adtam..de ezt ugysem tudom elmagyarázni, a lényeg hogy ő nagyon jól tudja hogy szeretem, ezért is fura ez neekm..
2013. ápr. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!