Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok & Fiúk! Mit gondltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok & Fiúk! Mit gondltok?

Figyelt kérdés

A lányok jobban néznek ki, haszexi ruhákban vannak, és ki vannak sminkelve, stb...

A fiúknál mi a helyzet? Mi hogy néthetnénk ki jobban?:DXD

Tudom kicsit hülye kérdés, de azért mégis...XD


Kort, és nemet is kégyszi!

17/F


2009. szept. 26. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Új ruha, új frizura. Végülis egy fiút/férfit nem a ruhája és/vagy a frizurája tesz "szexibbé", hanem a megjelenése, stílusa, kisugárzása, esetleg egy sármos tekintete :)
2009. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ILLAT!:) nagyon fontos egy joo parfüm!:) haj jol megcsinálva. vmi jo kis laza rucii:D :)
2009. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kisugárzás

ennyi az egész :D

2009. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fiúknál, sem lányoknál nem "szexi ruha" és smink kérdése.

Ápoltság fontos [fürdés, dezodor, olyan megjelenés, ami nem taszít, és nem hivalkodó, de rendezett], és szerintem TÉNYLEG fontos az, hogy milyen képet ad önmagáról, ha megszólal, ha megismerem a gondolatait, azt hogyan adja ki önmagából.

Ha testileg és lelkileg is "ápolt" és igényes, akkor az az a "kisugárzás".

2009. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Az egész ápoltság,igényesség kérdése!

Szóval figyelj,hogy mindig alkalomhoz illő,kényelmes ruha legyen rajtad.A hajad ne legyen zsíros,a bőröd ne legyen száraz(testápoló),ha az arcod mitesszeres/pattanásos tegyél ellene.Használj tonikot,radírozd le az arcod hetente 1x,esetleg járj kozmetikushoz.

Figyelj az illatra.Sose legyél büdös,mert akkor a lányok undorodni fognak tőled(tapasztalat,van egy osztálytársam...hát iszonyatos szaga szokott lenni).Szerintem a legjobb férfi dezodor a csokis axe(:


Szóval ha ezek stimmelnek már megtettél mindent hogy jobban néz ki/jobban érezd magad/jobban felfigyeljenek Rád!

Remélem tudtam segíteni!

14,5/L

2009. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 26. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
KISUGÁRZÁS!!! (beleszerettem egy csúnya, dagi pasiba, akinek olyan kisugárzása van, hogy wááááááááá meghalok tőle)
2009. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"beleszerettem egy csúnya, dagi pasiba" - Nálad itt a bibi, hogy észreveszed a rossz oldalát... Így az egész nem ér semmit!

Én speciel nem foglalkozom vele, hogy hogy nézhetnék ki jobban. A megoldás: Önmagaddal foglalkozz, és ne azzal, hogy a többiek mikor fognak téged jobbnak hinni... Ha kényelmetlen lesz az öltözéked, mert másoknak úgy jobb, azzal neked csak rosszabb lesz.

-ReapeR-23/F

2009. okt. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!