Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak beszélgetünk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak beszélgetünk, vagy akarhat is valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel egy ideje beszélgetünk a facebook-on.

Régebben ismertük egymást, köszönőviszonyban voltunk, aztán én elköltöztem, és évek teltek el.

Aztán nem is olyan régóta elkezdtünk beszélgetni a chaten.

Mint azelőtt még soha, olyan dolgokról is, rólam, róla, folyamatosan érdeklődik, nagyon kedves velem, bókol is.

Van neki barátnője több éve, de már egy ideje válságban van a kapcsolatuk.

Nekem is már 2,5 éve van barátom, de nálunk sincs minden rendben.

Aztán valahogy így 'összehozott' minket a sors.

Jó vele beszélgetni, szimpatikus nekem.

Vajon ő mit gondolhat rólam? (A leírtak alapján)

Mindketten 20-on felül vagyunk.



2013. ápr. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Akar, de nem hosszútávút.
2013. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ha bokol megérdelklődik utánnad akkor akarhat valamit. áktakában ez így szok lenni..de viszont gondolj arra is hogy 2,5 éve vagy egyutt a barátoddal és biztosan véget akarsz ennek vetni? mivan ha mégsem lessz vele olyan jo mint ahogy az elképzelnéd? nehagy el azt akit szeretsz egy olyanér aki csak tetszik. azt javaslom menjetek ki és majd meglátjátok hogy milessz.. csak hát távkapcsolatok nem éppen jók. amugymeg ha veled csalná meg a barátnojet az már kozel sem jo mivel veled is akármiokor megteheti ugyanezt :) L
2013. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
általában*
2013. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk a megcsalás hívei, én nem csalnám meg a barátomat, történjék bármi.

Annyira tiszteljük a párunkat mindketten, hogy ezt nem tennénk meg.

Ez nálam nem így működik.


Csak az érdekelne, hogy akarhat-e tőlem valamit.

2013. ápr. 24. 17:13
 5/5 anonim válasza:
hát mivel bókol meg hogy mondtad hogy mégis csak érdelkődik irántad szerintem igen
2013. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!