Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi? Valóban nem fontos a külső?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy csajjal, kb 2 hónapot beszéltünk, szinte minden nap, nagyon megkedveltem, állítólag ő is engem. Képeket láttunk egymásról ami alapján vonzónak tartott. A "kapcsolatunk" arra a szintre jutott, hogy kitaláltuk, hogy találkozzunk és ha úgy alakul akár járhatnánk is.. Eljött a nap, legjobb formám adtam de amikor találkoztam a csajjal láttam, hogy valami nem stimmel. Majd kiderült, hogy mégsem így képzelt el élőben majd valami ürüggyel lelépett pár perc után.. A furcsa, hogy kb az összes ismerősöm azt állítja, hogy élőben jobb pasi vagyok mint képeken, szóval nem értem mire célzott. Írtam neki egy üzenetet, hogy ez most mi volt, de nem válaszolt rá. Hát én biztos nem fogok neki többet írni mert szerintem elég nyilvánvaló a dolog.. Szerintetek ? :(
2013. ápr. 24. 17:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
A kép nem ad át olyan apró, de amúgy a valóságban megfigyelhető jeleket, mint pl. beszédtempó, beszédstílus, a hangod, a mimikád,a gesztikulációd. Lehet, hogy ezek alapján ment félre a dolog.
2013. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
ötletem sincs. :D
2013. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Énis találkoztam 17 évesen egyszer netről egy csajjal, de olyan undorító volt ahogy ette a hotdogot, hogy majdbehánytam, gyorsan leléptem és onnantól ignoráltam. Benned is találhatott az illető valami taszítót, szívás, ennyi.
2013. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát hiányzik az első 4 fogam, lehet az volt a gond? Ezt elfelejtettem neki említeni..
2013. ápr. 24. 17:18
 5/31 anonim ***** válasza:
#4 ez most vicc vagy komoly, mert viccnek durva :)
2013. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Egy csitrivel találkoztál és megkaptad. Keress egy normális csajt öregem.
2013. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccelsz??? :DDD
2013. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha én megkedvelnék valakit nem hiszem, hogy találkozás után változna a véleményem, ha csak nem vagy szörnyen ocsmány és igénytelen, büdös, fogatlan... szóval extrém rusnya. :D Jó válogatós lehetett a lány, talált valamit rajtad ami nem olyan mint a képen és emiatt lelép... Ha nincs veled valami olyan "baj" (pl. sántítasz, furán beszélsz, stb) ami a neten nem jön át, akkor én sem értem mi baja lehetett.
2013. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Óóóóó, fogatlan vagy, akkor ezért. :D :D
2013. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy komoly.. Teljesen rendben vagyok külsőleg, valószínűleg valami olyasmit láthatott bennem ami miatt elijeszthettem, ahogy a felettem lévők írják. Pl lehet az is, hogy egy fejjel magasabb voltam nála, de ezt még nem gondoltam, hogy probléma lehet. Végülis ez a 2 hónap egész jó kis idő volt vele ismerkedni, de lesz másik :) Az önbizalmam egy kicsit a padlón van, de ahelyett hogy én is kiírnám egy kérdésbe inkább tovább próbálkozok :)
2013. ápr. 24. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!