Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora jelentősége van a teljesen zsírmentes tökéletes külsőnek?

Figyelt kérdés
Oké, persze, fontos a külső, a szép arányos alak és feszes popsi meg hasonlók, de őszintén ekkora jelentősége van a párkapcsolatokban? Ha valaki képes elfogadni önmagát olyannak, amilyen (nyilván nem a borzasztó túlsúlyos emberekre gondolok, hanem az egészséges, kiegyensúlyozottakra), akkor az tükröződik a kisugárzásán is. És az még fontosabb, mint a külső. De ez az állandó társadalmi elvárás, hogy tökéletesnek kell lenni.. Kezd elegem lenni belőle! Állandó diéták, megfelelni vágyás megkeserítik az életemet.

2013. febr. 23. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy férfi vagy nő az illető, meg ízléstől is függ.

Én nő vagyok, és nekem nem tetszik egy férfi, ha túl sok zsír van rajta, minél kevesebb van, annál jobb (egy bizonyos szintig, nem kell szélsőségekben gondolkozni :D). Viszont a nők átlagos testzsír %-a alapból magasabb a férfiakénál, és ez nem véletlen. Még egy egészséges, karcsú alkatú nőn is van valamennyi zsír a megfelelő területeken. :)

2013. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

"Tényleg ekkora jelentősége van a teljesen zsírmentes tökéletes külsőnek?"


A nagy sz@rt.


Aki erre utazik, azt csak a felszín érdekli.

2013. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Na, hát ezért ne olvassál női magazinokat meg nézzél tévét. Ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Ha magaddal harmóniában vagy, minden sokkal könnyebben jön - a szerelem is. Persze, vannak emberek, akiknek a külső fontos. De azok nagy valószínűséggel azért jönnek össze veled, mert vékony a derekad és kerek a feneked. Mégis kinek kell olyan pár, aki csak azért jött össze vele, mert jól néz ki, és azt, hogy milyen ember, meg nem értékeli? Nyilván nagyon kevés embernek. Szóval aki a külsőd miatt nem jön össze veled, az miatt ne is bánkódj.
2013. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az ilyesfajta társadalmi elvárások azért vannak, hogy legyen mit látványosan lesz*rni :D


Állandó diéták? miért? milyen magas vagy, és hány kiló? esetleg kép? ruhás is jó...

2013. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen, ilyenkor minden férfi ezt mondja... de azért az tény, hogy sokkal jobban megnéznek egy vékony, karcsú nőt az utcán. Nem vagyok elhízva, sőt, mindig is vékony voltam, de alkatomnál fogva széles a csípőm és kerek/nagy fenekem van, és ezen nem igazán lehet változtatni. És igen, narancsbőrös a fenekem, manapság szinte minden nőnek az, nagyon ritka, akin egyáltalán nincs, és már rengeteg mindent próbáltam, valamivel feszesebb és szebb lett a bőröm, de nem sok minden változott. Szeretnék jól kinézni, hogy jól is érezzem magam a bőrömben, ne kelljen szégyenkeznem, de mindig azt sugallják felém, hogy sosem leszek elég jó
2013. febr. 23. 20:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Vékonyabb féle alkat széles csípővel? Hiszen az a legjobb! :)

Sportolsz valamit?

2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

szeretném azt enni, amit megkívánok, tényleg szívből élni, élvezni az egészet, de már állandóan a kalóriák pörögnek az agyamban, és hogy megint nem tornáztam stb

jelenleg nincs barátom, de ha ezt így folytatom talán nem is lesz... pedig szerintem nem így kellene lennie, egyáltalán nincs mit takargatnom, szimplán ilyen vagyok. ettől még nem kéne, hogy kevésbé vonzónak érezzem magam

vagy rosszul mondom?

2013. febr. 23. 20:10
 8/17 A kérdező kommentje:

egyébként táncoltam nagyon sokáig, ezért izmos combom/vádlim van, csak a bőröm felszíne nem szép, ami miatt nem is merem mutogatni

pedig többnyire díjazzák a férfiak körülöttem, ha minit veszek fel :)

2013. febr. 23. 20:11
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Az izmos lábak széles csípő az nálam teljesen rendben van!!! Főleg a szélesebb csípő!


Szerintem nem lehet Veled gáz, csak magadban építettél már fel gátlásokat.

2013. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

izmos combom/vádlim van


jó itt végem, leszel a feleségem ? :DDd

2013. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!