Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket ha egy fiú kicsit pattanásos és miteszeres?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok de alig 2-3 pattanásom de sok miteszerem van! Ez zavar titeket?
2009. szept. 26. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, de talán elmehetnél 1-szer egy kozmetikushoz rendbe tenni az arcodat! 17L
2009. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szoktam menni de attól csak bevörösödik az arcom ahogy nyomja! :D
2009. szept. 26. 12:12
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
ha nem borítják be teljesen az arcodat, akkor még elmegy, de én is javasolnám neked a kozmetikust. lehet h egy fiúnak kicsit ciki elmenni oda, de sokkal cikibb pattanásos fejjel járkálni. vagy ha ez tényleg nem fekszik, akkor vegyél ilyen avon tust (vagy nemtom mi az, nekem sose voltak pattanásaim :D), amit felkensz este, és leszárítja reggelre. nekem ha néhanapján kijött egy pár, akkor fogkrémmel kentem be este.
2009. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Használj, tonicot, hogy szárítsa le a pattanásokat!
2009. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem lámny vagyok , de szerintem nem gáz. Amúgy megsúgom, hogy a legtöbb lánynak is miteszere az arca, csak kisminkeli magát meg stb.. és nem látszik!

Én nem alánlon neked az AVON-os sz*rokat, nekem még jobban kijöttek tőle.

Aztán láttam, hogy a gyúgyzsertárba van egy párszáz ft-os tunik, azt megvettem, minden este megmostam az arcom szappannal, aztán bekentem vele az arcom, és 1 hónap után sokkal jobb lett az eredmény, szóval ennyit az AVON-ról...(persze van akinél bevált, de nálam csak rosszabb lett)


17/F

2009. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
XD Elnézést a helyesírásért! Előző vagyok!XD
2009. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel mi a neve annak a toniknak leírnád?:D köszi 16L
2009. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát... Nálunk a gyógyszerész készíti, és árulja, szóval nincs neve sem, és nem "márkás":D, és olcsó, és még jó is!XD
2009. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jó de nincsen semmi ráírva??:DD
2009. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a gyógyszertár emblémája van rajta!XD

meg az orvos valamit kézzel ráírt a névhez... de nem tudom kiolvasniXD

valami ilyesmi:

I.SZ. Elői(n betű, vagy r betű, vagy ezt a betűt nem tudom kiolvasni) és t a végeXD

De gondolom ezzel nem sokat segítettemXD

2009. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!