Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy annyira szeretek valakit, hogy félek, hogy elveszítem? Sok jó tanácsot légyszi! Köszi. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv!


16 éves fiú vagyok!

Életem során kb 10 lánnyal jártam. Akikkel komolyabb kapcsolatom volt!

Volt modell alkatú okos lány is, de nem tudtam úgy együtt lenni vele, hogy nem vagyok szerelmes!

Minden eddigi kapcsolatom csak fellángolás volt! Voltam sokszor szerelmes, de csak kis időre!

Minden eddigi lánnyal én szakítottam...

Most van egy új barátnőm!

Rég óta ismerem őt!

Nem tudom, hogy mi fogott meg benne, de iszonyatosan szeretem!

Ő az az ember, akivel el tudnám képzelni az életemet.

Szerintem belehalnék, ha elveszíteném!!!

És nagyon félek tőle, hogy egyszer vége lesz!

Ő is szeret engem, de ki tudja mennyi ideig!

Osztálytársak vagyunk, és leszünk 5 évig!


Hogyan tudom csökkenteni annak az esélyét, hogy vége lesz a kapcsolatunknak?

Nagyon szeretem, bármit meg tennék érte!


Mit tegyek, hogy ő is így érezzen?


Nagyon sokan írjanak légyszi!



Köszönöm!


2010. máj. 16. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
idővel minden változik hidd csak el ezt csak most perpillanat érzed így...
2010. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A régi fellángolásokat ne keverd a szerelemmel. Ha szerelmes lettél volna nem tartott volna rövid ideig.

De ha most tényleg az vagy örülj és ne baltázd el! Igen, lehet annyira szeretni valakit, hogy félsz, elveszíted. Velem is volt már. Bebiztosítani sehogy sem tudod, hogy mindig működjön. De ne izgulj azon hogy vége lesz, mert ettől leszel féltékeny, túlzottan ragaszkodó, amit a lányok nem szeretnek, bármennyire is sugallja minden romantikus film, hogy ilyen pasi kell a nőknek. Te csak szeresd és legyél boldog. Nagy ajándék hullott az öledbe. Felesleges félni, mert az csak oda vezet, hogy nem fogod tudni értékelni a jót. Mindennek megvan a maga ideje. A szorongásnak, félelemnek, bánatnak is. Amíg együtt vagytok és szeretitek egymást addig nem jött el ez az idő. Remélem nem is fog! Sok sikert!

2010. máj. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...remélem nem fogom elveszíteni!

Egyébként hiába mondják hogy ne legyek féltékeny, mert nagyon az vagyok, és nem tudok ellene mit tenni:)

Ha nem mutatom ki, ő látja rajtam hogy rossz az ami épp bosszant:)

De tesz érte hogy ne legyek féltékeny!

Remélem azért mert hasonlóan érez!

És az elsőnek üzenem, hogy ez 100% hogy szerelem, nem fellángolás!!!

2010. máj. 16. 01:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés elve rossz mert szerintem 99% minden ember fél hogy elveszíti azt akit szeret .. nem tudom te hogy vagy vele.. és a válsz : ne kavarj mással ne dobd fel neki a sex témát az első 2-3 hónapba .. vagy ahogy érzed .. én nem tenném
2010. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezvolt, rengeteg hirtelen felángolásos kapcsolatom volt amik egy honapig tartotak, egyéve találtam egy fiut akiben valami nagyon megfogott, nagyon megszeretem és vele szeretném leélni a életemet és öis velem, mindketen nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és még sosem szeretünk senkit se ennyire mint egymást, sajnos két napja veszekedtünk és a fiu kitalálta hogy mostanában csak veszekszek vele és állandoan az egyik fiu haveromrol mesélek neki és hogy szerinte öt szeretem csak nem merem bevalani és aztmondta ö elenged, azota hiába irok vagy probálom elérni nemmegy =\ elég rossz elveszteni az életed értelmét =) de remélem sikerül valahogy megbeszélnünk mert nagyon szeretem
2010. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!