Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Libidóm az egekben. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidóm az egekben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van férjem, családom, évek óta. A párom sajnos nem szexel velem túl gyakran, van, hogy 2-3 hét is kimarad. Nem akarok félrejárni, időm sincs nagyon rá a gyerekek mellett, de már nem tudom mit tegyek. Az önkielégítés kevés. Ha a férjemmel szexelünk, az se az igazi, mert olyan langyos az egész, ő érzelmesen-lassan szexel én meg erősen, durvábban szeretem. Szóval hiába szexelünk, ugyanúgy kívánós maradok. Mit tegyek?

2013. ápr. 25. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mi a horoszkópod? és a férjednek?
2013. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért nem szólsz Neki, h Te hogyan szeretnéd? Biztosan benne lenne egy kis változatosságban! :D


56/F

2013. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bika vagyok. És a férjem is az.
2013. ápr. 25. 13:27
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de ő elzárkózik az erősebb szextől. Egyszer próbáltam irányítani, de leblokkolt, hogy neki ez így nem megy. Én szoktam vadulni, de azt sem szereti.
2013. ápr. 25. 13:28
 5/18 anonim ***** válasza:

nyilván a horoszkóp segít :) na mindegy, nem kötözködni akarok.


kérdező, gondolom megbeszélted már ezt a férjeddel, ugye?

ha az nem segít, akkor... a házasság többi részével mi a helyzet? ha az is rossz, akkor hiába van gyerek, stb, le kell lépni.

magad miatt is és mindenki más miatt is. nincs miért álltatni magad, hogy jobb lesz és közben meg csak szenvedsz.

2013. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem rossz a házasság, elvagyunk, olyan békés egymás mellett élés. Nincs kiabálás, veszekedés, nyugi van.
2013. ápr. 25. 13:31
 7/18 anonim ***** válasza:

állóvíz :( elmúlt ami régen volt.

egy javaslat, amit nem kell megfogadni: kezdj el flörtölni valakivel, semmi komoly, főleg ha nem akarsz félrek*félni. de keress valami kalandot, ami kimozdít a hétköznapokból.

járj sportolni, kötögess, járj többet társaságba. kösd le magad valamivel.

2013. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Flörtölésen túl vagyok, elég sokáig tartott (1 évig) és valóban segített, pezsgőbb lett a szexuális életünk! De a fickó akivel flörtöltem, megunta a várakozást-azt gondolta, lesz szex és végül nem lett- és mióta nem flörtölök vele, a férjemmel a szex még lagymatagabb lett. :(
2013. ápr. 25. 13:37
 9/18 anonim ***** válasza:

hát akkor bizony keresztülmentél mindenen, ami eszembe jutott. nem maradt más hátra, mint hogy valaki jól elintézzen téged és a libidódat...

ne vedd komolyan, csak kifogytam az ötletekből.

2013. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A sportolás az egyetlen, amit nem tettem meg, arra most nincs időm a kicsik miatt. De nyáron tervezem, hogy eljárok terembe, talán az segít. Azért azon is aggódok, hogy vajon a férjem hogy oldja meg a saját libidóját, mert kétlem, hogy neki az a 2 heti 1 akció elég, ami van. :(
2013. ápr. 25. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!