Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vezetés szexis?

Figyelt kérdés
Az autót vezető férfiakat annyira szexisnek találom. Ennek mi lehet az oka?

2013. ápr. 25. 14:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még a paraszt Pista bácsit is szexinek találnám. Nevetséges, mi? :)
2013. ápr. 25. 14:55
 12/19 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ez tök vicces:D Mert szerintem is olyan jól néz ki.Vagyis azóta mióta én is tanulok vezetni és ha látok egy pasit (aki persze azért tetszik is) vezetni,az olyan hmm:) Talán mert mióta tudom milyen vezetni,és nekem kib*szottul nem megy,valahogy "felnézek" rájuk,hogy húú de ügyes meg aa hogy tudja kezelni a kocsit:P
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát engem inkább hoz izgalomba egy tetszetős autó, mint a férfi, aki benne ül és vezeti.
2013. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is szexisnek találtam az oktatót, vagyis jobban mondva a helyzetet. (magát az oktatót külön nem) 24N
2013. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is, nyugi :)Múltkor a haverom vitt haza autóval, akkor ültem mellette először. Annyira jól nézett ki, azóta látom benne a jó pasit, nem csak a havert... hülye vagyok. :)

Rosszindulatúaknak: 1200es ladája van! :D

2013. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És ez fordított esetben is működik? :D
2013. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem maga az autóvezetés, hanem hogy tanít, irányít, ő a domináns fél. Ez olyan klasszikusan férfias dolog.


Én például azt imádom, amikor a párom a munkájáról mesél, és egy-egy részletet kiemel és elmagyarázza. Végigvárom, mert nem szereti, ha félbeszakítják, de utána szinte tuti leteperem.

Vannak még hasonlóan szexi helyzetek, pl. amikor ő főz, én meg csak kuktáskodom, vagy amikor utazunk és vezet, de néha rá is erősítünk, az utóbbi időben többször játszottunk főnök-titkárnős játékot :D


Utolsó: visszafelé általában nem működik, mert a dominancia inkább férfias tulajdonság.

2013. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát nem pont a dominanciára gondoltam, hanem ha a lány vezet és a srác ül mellette. :D De értem amúgy amit mondasz.
2013. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én amúgy az autót vezető nőket találom szexinek :)) fogalmam sincs hogy miért :DD
2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!