Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok s újságíró és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok s újságíró és tv rádió műsor vezetés tanulok 2 évig. S nagyon szeretnék segíteni a homoszexuális embereknek, abban hogy őket elfogadják, és ezért ilyen felvilágosító füzetet készítenék. Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Én ezeket középiskolásoknak, és átlag embereknek szánnám, bár nem tudom hogy a többi ember mit szólna, ebben leírnám a jogi, társadalmi, s egyéb szempontból is bemutatnám.


Meg szeretnék egy irodalmi lapot nyitni, melyben fiatal együttesekről s Művészekről írnék bennük.


2011. aug. 12. 17:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Támogatom!
2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) , nagyon sok tervem van csak egyelőre nem tudom hogy kezdjek hozzá, elég kemény munka lesz.
2011. aug. 12. 17:20
 3/27 x) ***** válasza:
81%
Én is támogatom. De az a baj hogy nehéz elkezdeni az ilyeneket, sok pénz kell a kezdéshez. :/
2011. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, papír, nyomtatási költség, ezek eléggé sokba fognak kerülni, de szerintem egy próbát megér, meg mellette dolgoznék valahol,
2011. aug. 12. 17:23
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Jó ötlet, de ha nyugodtan szeretnéd tölteni a nap hátralevő reészét, akkor már ne nagyon nézz fel ide, mert csak idő kérdése, és kezdődik a mocskolódás. Jó, tudom, szeretnéd őket is felvilágosítani... mondj le róla; nem lehet mindenkit. Sőt....
2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Különösen vonz engem, a fiatalok problémája, egy két színész halála miatt is foglalkozok River Phoenix vagy James Dean élete.
2011. aug. 12. 17:27
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt nagyon támogatom, jó ötlet. Nem sok meleg ismerősöm van, de nagyon szeretni valók és hihetetlen, mennyi szidalmazás éri őket :(
2011. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Egy próbát meg ér, felvilágosítani, bár néha tudom ez lehetetlen, mert ezek az emberek szemellenzőt viselnek.
2011. aug. 12. 17:28
 9/27 A kérdező kommentje:
Sok minden érdekel az íráson kívül, ott van a zene most kezdenék el gitározni hogy max 3 év múlva valami alternatív rock bandám legyen, meg a vers írás is vonz.
2011. aug. 12. 17:34
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Csak ügyesen;) én is támogatom az ötletet.
2011. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!