Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszek neki? Bővebben LENT

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki? Bővebben LENT

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy lány vagyok,van egy fiú osztálytársam aki nekem nagyon tetszik:)Viszont az utóbbi időben eléggé furcsán viselkedik velem.. régen kb.4-5 éve megtudtam,hogy én tetszem neki..Vajon most is?

Nagyon jófej velem,általában piszkálódik (de kedvesen),2x már kacsintott is,szinte mindig a hajamat huzgálja,a kezemet fogja,meg pofozkodik (de csak picit..majdnem simítja az arcomat és csak poénból),órákon meg néha-néha mosolyog rám + fura dolgokat mond pl:szünetben 3an voltunk a tanteremben Ő,OSZT.TÁRSAM ÉS ÉN.. és ő pontozott engem viccből .. ilyet mondott: ha levetkőzöl több pontot adok:D:DD(lehet,hogy csak viccbőlmondta.nemtudom)

Sajnos nem merem megkérdezni tőle,hogy tetszem-e neki :(

SZERINTETEK EZ IGEN VAGY NEM?:)

ÉS HOGYAN TUDHATNÁM MEG,HOGY VALÓBAN IGEN VAGY SEM? Megkérdezni nem szeretném..ha az osztálytársamat megkérem,hogy kérdezze meg tuti nem -et mondana. De akkor miért csinálja ezeket? csupán barátságból? KÉRLEK TITEKET GYORS VÁLASZOKAT:)köszönöm



#szerelem #barátság #tetszés #piszkállódás #hajhúzás . .
2013. ápr. 25. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
WTF? Oviba jártok? Ott szokták húzgálni a másik haját.
2013. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó, de ő olyan gyerekes és én épp ezt szeretem benne!
2013. ápr. 25. 16:50
 3/3 Polipop ***** válasza:

Egyszerű. ha barátok vagytok, azért csinálja. Ha nem, akkor tetszel neki.

Azt azért csak el tudod dönteni, hogy barátok vagytok-e.

2013. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!