Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb fiu baratomrol lenne szo.Egykoruak vagyunk es egy osztalyba jarunk.Nagyon jo sportos, es ezalltal eros is.Igazabol szerintem nagyon aranyos.Imadok vele hulyulni es beszelni.Mostanaban fojton rola gondolkodom.Feltekeny szoktam lenni szinte minden lanyra akivel az a baratom beszelget.Amikor beszelunk szivesen megolelnem,meg ilyesmi.Viszont ha peldaul megkerdezne, hogy akarnek-e vele jarni akkor nemet mondanek, lehet hogy ezt csak igy gondolom,lehet ha tenyleg megkerdezne igent mondanek.Az a baj hogy nem szeretnem feladni a baratsagunkat csak azert mert lehet hogy belezugtam.Szerelmes vagyok?Vagy ez csak fellangolas?

14/L



2013. ápr. 25. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy a külseje bejön neked.
2013. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem járjál vele.
2013. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján már elkezdődött benned valami érzelem, bár ez szerintem még nem szerelem. De járj vele, próbáld ki és ilyen kezdet után könnyen lehet ebből szerelem.
2013. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát akkor csajszi........... SZERELMES VAGY !!! :D
2013. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezek alapján szerintem csak a külseje jön be. Régóta gondolod így, vagy mostanában gondoltál rá, hogy tetszik neked?
2013. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj kicsit addig, míg meg nem bizonyosodsz róla, hogy ez nem csak fellángolás. Ha ez már megvolt, jön az, hogy neki tetszel-e. Pl. most, hogy jó idő van, elhívhatod fagyizni, csak ti ketten. Ha szívesen megy, és azt veszed le a viselkedéséből hogy bejössz neki, küldj jeleket. Utána már az ő dolga! :) Ja, mellesleg nem hiszem, hogy csak a külseje tetszik neked, mert akkor nem lennétek barátok. Sok sikert!(:
2013. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!