Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás ha "randira" necc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás ha "randira" necc combfixben megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy necc combfixem, de még nem tudtam sehova felvenni. Szombaton találkozom a barátommal, és felvenném, hogy megtudjam mit szól hozzá :D De... szóval még nem feküdtünk le, szűz vagyok, nem ilyen céllal megyek át hozzá.


2013. ápr. 25. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
És neked egy combfixről egyből a szex jut az eszedbe? Vagy valami célzatod mégis van ezzel?... De tényleg, miért jut rögtön a szex az eszedbe a combfixről?
2013. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én felvenném.
2013. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akk sztem inkább ne, mert sztem félre értené a dolgot és aztán csak csalódna, h mégsem történt semmi. és ilyenkor elég kellemetlen helyzetekbe kerülhet az ember:)
2013. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ízléstelen, lehet neki bejön
2013. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A combfixről nem a szex jut eszembe... de azért elég szexi a saját megítélésem szerint. Nem akarom, hogy félreértse.
2013. ápr. 25. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha túl szexinek találod, tedd el majd első alkalomra.:)
2013. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hatossal! :)

Csak ügyesen! ;)

2013. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!