Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Melyik jön be?

Figyelt kérdés

Inkább a vékonyabb "csontváz kollekció" lányok jönnek be, vagy pedig a kicsit teltebb lányok?

Kérlek írjatok konkrét véleményt is.

Köszi :) 18/L



2013. ápr. 25. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Vékonyabb.De nem a csont és bőr!Van egy kis különbség.

F19

2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit teltebb mert a "csontvaz kollekciot" megfogom es kette torik. De.. Vannak kivetelek
2013. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
nekem az olyan lányok, akik mellett úgy érezhetem magam mint leila hercegnő jabba mellet :) szeretem a star wars-t, egy kis szerepjáték meg mindig mókás
2013. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem "must have", és egyik sem kizáró ok.
2013. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jó, tény, hogy van különbség a csontváz kollekció és a vékony lányok között..


És gondoltam, hogy vannak kivételek :))

De tudod, a kivétel mindig erősíti a szabályt :)

2013. ápr. 25. 21:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

attól függ,pontosan kikre gondolsz...Egy nagyon vékony lány is lehet nagyon szé,és aranyos,vagy épp csúnya és nagyképű.

A kövérség meg...azon is sok múlik mennyire kövér.Pl ha van egy kis pocakja,az még nem számít semmit.Ha mindenhol van egy x plusz tömeg,még az is álhat jól,és lehet szép,és aranyos.De ha 160 centi,és 100 kiló,akkor csak egy bizonyos rétegnek fog tetszeni.Vannak ugyanis olyanok,akiknek ez a szép,hogy minél kövérebb...számomra a nagyonkövér és a mindenhol van egy x kiló köztitől felfelé a kövérség nem szép.De alatta bármilyen alkat lehet vonzó.

24-f

2013. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A teltebb semmiképp.


A "csontváz kollekció"-tól pedig egy árnyalattal vastagabb.

2013. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát, a Dukai Regina testalkatú lányok nagyon-nagyon bejövősek, de am a teltebb formákkal sincs semmi gondom 30 kg plusszig...onnatól szerintem csúnyácska már a lógó háj :P Bocsi duci csajok! :$

29 F

2013. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Inkább a teltebb.
2013. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló.

Nem a logó hájra gondoltam, hanem a teltebb lányokra. max. 15 kg +ig

2013. ápr. 25. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!