Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Gúnyoltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Gúnyoltak, kinevettek már fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Annyira sok az olyan kérdés,ahol megkeseredett szegény fiúk írnak olyanokat,hogy hány lány alázta, nevette ki őket.

Magam részéről: sokszor volt olyan, hogy a fiúk kinevettek testi adottságaim miatt..... vagy egyenesen a szemembe mondtak dolgokat, amiktől teljesen elment az önbizalmam. Az egyik barátnőm is kapott hideget, nagyon sokat. Neki aztán még nehezebb volt felállnia.


Nálatok milyen arányban történt atrocitás fiúk részéről Lányok??

Mennyire mélyen érintette ez titeket?? hogy tudtatok utána bizalommal fordulni a férfi nemhez(párkapcsolat terén)??



2013. ápr. 25. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
általános iskolában azt mondták,hogy kapa fogam van. ennyi.
2013. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Duci kislány voltam, így régen nagyon sokszor megkaptam ezeket:

dömper, vasgyúró, tonna donna, stb.

Lefogytam, most normális a testalkatom és nem csúfol senki.

2013. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valaki azt mondta hogy olyan orrom van mint a disznónak, és röfögött nekem összevissza. Ő volt a egyetlen, de azóta sem szeretem az orromat.

Apám is mindig beszólt, persze ő viccesnek gondolta, és azt hitte hogy mindketten tudjuk hogy csak viccel.

Meg egy időben gyerekkoromban nagyon gebe voltam, mindenki amiatt piszkált, azóta sem vagyok nagyon kibékülve önmagammal.

2013. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

még általános iskolás koromban kaptam elégé sértő megjegyzéseket mert ugye akkor a deszka vékony lányok kellettek a "pasiknak",most inkább bókokat kapok,ha meg elküldöm a pasit mert nem akarok tőle semmit mocskos feminista k*rva vagyok akinek semmi sem jó

meg egyik ismerősöm közölte hogy a magasságomhoz undorítóan nagyok a melleim,nagyon nem esett jól

19L

2013. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én alacsony volta, és csúnya mindkettő miatt csúfoltak állandóan. Egy lány szó szerint azt mondta, hogy nagyon csúnya vagyok. Egy másik meg azt, hogy torzszülött.
2013. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jah, most látom, hogy lányokat kérdezel, akkor bocs :((
2013. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

En sokat csufoltam a csajokat. Aki duci volt azt azert, aki vekony, azt azert. Nagy orr, elallo fogak, jo tanulo, rossz tanulo, stb. Mindenkin talaltam fogast.

Persze mindezt azert mert alacsony vagyok, es igy kompenzaltam. Bocsi utolag is!

2013. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Általános suliban végig, de amint betöltöttem a 15-öt valahogy mindjárt vonzóbb lettem. Onnantól csak bókokat kaptam.

De amúgy sem érdekel ki mit mond.

2013. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Általános suliban dagadtnak, disznónak csúfoltak, ezért sulit váltottam és elkezdtem fogyókúrázni, mindenki elfogad engem így ahogy vagyok és egyáltalán nem csúfolódnak velem. És még a srácok is egyre többet tekingetnek, szemezgetnek velem.
2013. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Általános suliban engem is csúfoltak a fogam miatt. CSak a fiúk. De igazából nem befolyásolja a mostani kapcsolataimat a férfiakkal.
2013. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!