Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar megjönni a mensesem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös démon kérdése:

Nem akar megjönni a mensesem! Mit tegyek a sürgetésének érdekében?

Figyelt kérdés
már 51 napja nem jött meg és biztos, hogy nem vagyok terhes mert még szűz vagyok. Segítsetek légyszíves!!
2013. ápr. 25. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Pinakobold bealudt...
2013. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit, ez egyénfüggő. Van, akinek évekig nem jön meg. Érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulni, mert ez lehet hormonális probléma.
2013. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hallottam olyanokat, hogy forró vízes csücsülős fürdő, cickafarkfű tea meg hasizomgyakorlatok. ezek tuti módszerek??
2013. ápr. 25. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Ilyen gondnál nem segít. Ezek max akkor segítenek felgyorsítani, ha magától is épp készül leválni a nyálkahártya.

Mióta rendszertelen? érdemes konzultálni nőgyógyásszal.

2013. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tuti egyik sem.

Esetleg, ami ilyen gyógynövényes és nőgyógyászati gondokra jó, az a barátcserje-kivonat, de nyilván az sem 100%.

2013. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy tornázok mert a mozgás beindítja.


Be van már állva rendszeresre? Mert nekem sokáig nem volt rendszeres, "természetes" volt az hogy kimaradt egy hónap, vagy hogy tovább tartott mint egy hét...

Legutóbb nemrég, pedig már be van állva, késett 2 hetet. Hogy is mondjam, mintha dugulás lett volna amitől késett.

2013. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem, még nincs beállva, de ennyit nem szokott késni...
2013. ápr. 27. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy és mióta menstruálsz, de ha egy idő után nem áll be legalább nagyjából szabályosra, azért érdemes megnézetni.

Persze az elején még sok mindenkinél teljesen normális, hogy ennyire összevissza van, ne stresszelj rajta, úgyse tudsz vele mit csinálni.

2013. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy egy év távlatában teljesen normális, ha évi-egy két peteérés kimarad, ez pedig exrém rövid, vagy extrém hosszú ciklusokat szokott eredményezni. (21 napnál rövidebb, vagy 40 napnál hosszabb). Ha évente egyszer-kétszer fordul elő, akkor semmi gond, de ha tartósan jelentkezik a probléma, akkor ajánlatos nőgyógyászhoz fordulni, mert a hormonháztartás problémájára utalhat, vagy olyan nőgyógyászati tünetegyüttesre (pl. endometriózis, PCOS), amit célszerű kezelni.
2013. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2013. ápr. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!