Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny vagy hátrány ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány ismerkedésnél, hogy ennyire környezetvédelem-mániás vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig is érzékenyen érintett a téma, de most jutottam el arra a pontra, amikor rájöttem, felnőtt koromban ezzel akarok foglalkozni.

A környéken összszedem a szemetet (amit pl. a fũre dobtak), szelektíven gyũjtöm a hulladékot, az energiával is spórolok, ahogy csak tudok. Esõvizet gyũjtök. Próbálok minden elképzelhetõ módon segíteni a Földnek. A jövõben minél több környezetvédelemmel kapcsolatos programon szeretnék részt venni (pl. TeSzedd), és Afrikába is szeretnék eljutni, hogy kb. fél évig önkéntesként segíthessek a rászorultakon.

Nyáron pedig mindenfele mennék önkéntesnek, ahol állatokon, embereken, a természeten lehet segíteni. :) Azért, mert én ezt élvezem.

Nekem tényleg ez az életem, imádom a természetet, csak kint érzem magam igazán elememben. :)

Nagyon ijesztõen hangzik ez?

17L


2013. ápr. 26. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit igen. Mert ebből az jön le , hogy számodra a párod az a munkád, a szemétgyűjtés az éhező gyerekek és a kukák után jön.

És ha ilyen életet akarsz akkor jobb ha nem is mész bele komoly kapcsolatba.


Amúgy te ha elmész otthonról akkor viszel magaddal egy zsákot és út közben szeded össze a szemetet?

2013. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene :)
2013. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a Földet kell megmenteni. A Föld vidáman fog élni még pár milliárd évig az emberiség kipusztulása után is. Az egész környezetvédelem dolog arra irányul, hogy lakható maradjon a Föld és minél tovább tudjuk húzni (persze ha idő közben beüt egy atomháború akkor lényegtelen ígyis- úgyis kihalunk).


A párkapcsolatodban csak akkor fog problémát okozni ha megpróbálod befolyásolni a párod.

2013. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam addig előny,amíg nem leszel olyan vega,aki gyilkosnak kiált ki.
2013. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem bejönne, én is környezetvédő vagyok :)
2013. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!