Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki azt gondolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt gondolja a másikról, hogy csúnya, akkor undorodva néz rá?

Figyelt kérdés

Ez mindig érdekel,és mindig azon gondolkozom,ha valaki olyan furcsán rámnéz,és hírtelen elkapja a fejét/vagy nem,ha ránézek,hogy olyankor arra gondol,hogy:

-de szép

vagy arra,hogy:

-de csúnya.

Mivel én pont megosztozom, vannak akik azt mondják csúnya vagyok,bár nem matyóhímzés egysem:D.

Meg vannak,akik nem így,bár Ők nem mondják ki, de látszik,hogy nem így gondolják. Teljesen máshogy viselkednek.

Ilyen esetben ti is elgondolkoztok ezen?

Ha valakinek nem tetszik a másik,tuti undorodva néz rá?

Mikor valaki rámered az arcomra,és ránézek és elkapja,arra gondolok biztos azt nézte,hogy csúnya vagyok.:/

Pedig önmagammal nincs nagy bajom,mégis...:/


2013. ápr. 26. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam arcokat vágni, ha csúnyának tartok valakit, akkor sem, ha jóképűnek akkor sem. Ha valakit nézek és rám néz akkor meg persze hogy elnézek gyorsan, nem akarom hogy észrevegyék az emberek, hogy nézem őket.
2013. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet szép vagy, aztán bámult, és annyira bámult, hogy mikor rá néztél kínosnak érezte. Szerintem egyáltalán nem jelenti azt hogy csúnya vagy. Én is szoktam bámulni azokat akik jól néznek ki, és ha rám néznek, elkapom a fejem.

De ha undorodva néz rád, akkor lehet hogy csak úgy nem bír..

2013. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézek undorodva valakire, aki csúnya. Vagy úgy nézek rá, mint bárki más emberre, vagy sehogy.
2013. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom a srác tényleg nagyon diszkrét volt én úgy gondolom, mivel tudta,hogy nem illik másra ennyire rábámulni.

Teljese értem ezt,minden emberben meg van ez, hogy nem illik és kész.

Ezért nem értettem,hogy egyébként mire gondolt.

Egyértelmű,hogy mivel az értelmesek közé tartozik,lehet rajt látni, nem fog gúnyolódni, szóval nem tudom mire gondolt.:D

Valamire biztos gondolt, mert láttam,hogy nézett előtte már,és érdekes ilyenkor mire gondolnak az emberek.

:/Nem tudom miért érdekel ennyire idegenek véleménye/gondolatai.:D

2013. ápr. 26. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!