Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen mit tett?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik egy fiú de én nem érzem magam olyan szépnek, hogy kezdeményezzek, de én mégis úgy érzem hogy tetszek neki, de néha meg úgy gondolom, hogy esélytelen vagyok nála... Mit tegyek, hogy szebbnek érezzem magam?

2013. ápr. 25. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Bízz magadban és ha szeretnél menj el egy kozmetikusoz. Tudom ez nagyon közhelyes, de akkor is ez akár csodákat is tehet. Ha már úgy érzed, te megtettél mindent ezügyben akkor menj oda hozzá és hívd el randira (mikor egyedül van). Ha nemet mond ne feledd te nem érdemled meg őt és megtették mindent.
2013. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre már én is gondoltam csak az a baj hogy osztálytársak vagyunk és most kezdtük a középiskolát és nem akarom magamat máris azzal beégetni előtte és után még 4 évig egymás képét nézni minden nap... :) remélem érted mire gondolok :)
2013. ápr. 25. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétségeid vannak, hagyd ezt az egészet, felejtsd el! Ha tetszenél neki tenne valamit, hogy a tudomásodra hozza persze csak akkor ha férfi és nem egy b..i! :D
2013. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!