Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok/pasik. Mindkét oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/pasik. Mindkét oldal velemenyere kiváncsi lennék. Érdemes foglalkoznom vele, vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Huh hàt megprobalom roviden leirni... multheten penteken buliba megismerkedtem egy fiuval.. màr joideje nèzegettuk egymàst tàncolàs kozbe de egyionkse lèpett.egy ismerosom altal ismerkedtunk meg. Aztàn egyutt tancoltunk...mikor elment vhova kis idore mondta h nemsokara joon meg minden szal aranyos volt. Mikor ugy volt h megyunk akkor kijott utànunk h ne menjunk mèg, hnem maradjunk, es igy visszamentunk kicsit... leultunk...es ugy jott ki h en nem mellette ultem..de megkerte haverjat h csereljunk helyet h mellè keruljek. Megkerdezte h ki jon be nekm a tarsasagukbol stb..es vegul mindketten elmondtuk h ö is nekem.meg enis neki. A vasuthoz is lekisertek meg minden, de semmj nem volt.. màsnap irt fbkon, meg minden.... joreggelt.. joejszakat..napkozbe is veszeltunk mindig.. meg gyozkodott hogy most heten is menjek el penteken..milyen jo lenne taliznii... meg stb... szàmomat is elkerte... de tehnap este fbkon el se koszont... meg reggel se irt... meg mèg mindig nem irt... akkor ez most mi? Amugy nagyonjo faszi *-* de azis lehet h csak en bonyolitom tul? Vagy ti ebbol mit làtttok?? Ebbol lehet valami? Vagy mit gondolhat?.. aztmondta h szimpi voltam nki meg aranyos szèp stb.. deakkor miert nem ir??:0 penteken elmenjek? O en nemtudom.. vagy azis lehet h csak behulyitett? 16/L .. a pasi 20eves

2013. ápr. 3. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
várd még ki a végét. Ha nem ír péntekig, akkor hagyjad, nyilván nem vagy elég fontos neki. Valahogy meg tudná oldani, ha annyira akarná, főleg,hogy a számod is megvan.
2013. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínüleg nem vagy elég fontos neki . Érdemes lenne ráírnod és egyszer neked kezdeményezned a beszélgetést. Ha gy látod hogy nem igazán beszélget akkor hagyd ott , találsz majd jobbat is :) Ha viszont beszél és kérdezősködik is esetlg még fel is hív akkor feltétlenül menj el pénteken :)
2013. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!