Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban lettem szerelmes?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban lettem szerelmes?! Többi lent!

Figyelt kérdés

Ezt álmodtam:

Mindig együtt lógtunk, és mindig vele akartam lenni....

De egyszer csak eltűnt az álmomból :( kerestem álmomban mindenhol, de nem találtam :(

Az arcára homályosan emlékszem csak....

És mióta felkeltem csak rá gondolok :(

Ha újra elalszom elképzelhető hogy vele leszek?

Köszi előre is...



2013. ápr. 27. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elképzeltél egy tökéletes embert. Ez nem szerelem, mivel nem létezik, ezért nincs arca. Elmúlik, csak élethű volt.
2013. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1 köszi

#2 nem kamuzok... sajnos :(

2013. ápr. 27. 11:26
 3/16 anonim ***** válasza:

1 "mivel nem létezik, ezért nincs arca."


Ez nem igaz. Én sem láttam a gyermekem arcát, mégis megálmodtam az adott jelenetet, ami 5 év múlva történt meg, pontosan úgy ahogy álmodtam, pont ugyan olyan ruhában, és minden ugyan az volt-de az arcát álmomban nem láttam, csak azt tudtam, hogy kislány.

2013. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 27. 11:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet a jovodet almodtad meg
2013. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 27. 11:30
 7/16 anonim ***** válasza:
4+ Az álommal egyidőben kaptam meg a dokitól, hogy meddő vagyok:D Szóval én sem tudtam hová tenni az egészet, mindaddig mig be nem következett.
2013. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:/
2013. ápr. 27. 11:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Én meg múltkor olyat álmodtam hogy láttam magamat jó középkorúnak, de mégis sokkal "frissebb" volt az arcom mint akármilyen mostani 20-30 éves embernek, én tudom, vannak emberek akik hajlamosak hülyének hinni valakit, csak azért, mert hogy ők nem tapasztalták meg azt az érzést vagy akármit..... és én tudom azt is hogy ha szerelmes vagy valakibe, legyen az akár egy álom, és onnantól kezdve nem érdekel hogy melyik nőnek milyen feneke van meg milyen testalkata, meg akármi.... ami előtt meg igen, az akkor egy elég erős érv a dolog mellett, ami sokkal erősebb érzés lehet annál mint amit sok pár érez egymás iránt, hiszen a szexuális vonzalom csak egy dolog, én is minden ötödik lányt szépnek tartok, de az az érzés aminek ugyan alapfeltétele a testi vonzalom, ugyanakkor sokkal több annál...... azt sajnos nagyon nem tudja/tudná akármilyen amúgy csinos és kedves csaj pótolni..... az érzelmeket nem lehet megmagyarázni...... Segíteni sajnos nem tudok és szerintem senki más sem.


23/F

2013. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
remélem azért mindíg "vele" álmodok majd.... Jó lenne
2013. ápr. 27. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!