Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem bírják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem bírják az olyan fiúkat akik nem durvák velük, hanem kicsit "érzelgősebbek", vagy csak benne/bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Benned van a hiba.

Már csak azért is mert általánosítasz.

2013. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hááth... nem akartam általánosítani.
2013. ápr. 27. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért így tetted fel a kérdést?
2013. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem bírom ha egy pasi érzelgősebb mint én -.-
2013. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A lányok miért [...]"


általánosítás

2013. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pl. vagányabb csajnak tartom magam, vagyis rosszkislánynak :D Ebből adódóan van egy stílusom, ami a beszólogatós flegma társaság középpontja stílus, a beszólásokra vissza tudok szólni, mert nem vagyok egy hisztis p*csa, ezáltal érzelgős sem. Szóval ÉN ezért nem ;-)
2013. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az érzelgősebb fiúk aranyosabbak :) a való életben utálom a "rosszfiúkat".nem értem miért kell olyan duvvadtnak lenni.. :)
2013. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Öcsém, hallgass rám, rejtsd el az érzelmes, gyengéd énedet, a csajok ösztönösen menekülnek a jó fiúk elől. Én is mélyen belül nagy szívű, érzelmes, szeretni tudó gyerek vagyok, de tudom, hogy ezt jobb elrejteni, rühellik a csajok a fajtánkat. Legyél pimasz, szemtelen, vicces, közben nyomulj rá szexuálisan is. :D
2013. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek a durva, erőszakos, tahó fenotípus jön be, mert az az "alfahím", ezért a normálisakat emberszámba se veszik.

Aztán persze jön a hiszti, hogy a szemét pasija megverte őt, ilyenkor meg ki kell röhögni a nőket...ti döntöttetek cicáim, eszitek amit főztetek, úgy kell nektek.

2013. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
általánosítás szagot érzek
2013. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!