Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg a csontsován...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg a csontsovány fiúk (is) az ugyanolyan vékony lányokat, nőket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki egészségesen eszik, csak épp ilyen az alkata, hogy vékony, azt miért szólja meg a társadalom nagy része? Még azok is, akik adott esetben ugyanolyan vékonyak, csak mondjuk, mint a pasiknál a bővebb nadrág elfedi ezt valamennyire.


Nem tehetek róla, hogy a 158 cm-hez 43 kilóm van, mégis megszólnak néha.


22/N



2013. ápr. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sose szóltam meg a vékony lányokat, pont hogy a vékony lányok jönnek be... Az más kérdés hogy ez fordítva már nem 100 hogy igaz
2013. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is vékony lány vagyok 163 centi 48 kg. 2-szer talán, ha Az utóbbi 4 megszóltak érte a fiúk. A lányok pedig gyakran irigykednek az alkatom miatt, mondják is, hogy milyen jó nekem...

18/L

2013. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem a vékony lányokat. Amelyik beszól az meg irigy vagy éppen bejössz neki. Vannak srácok, akik így mutatják ki.


egy alacsony, sovány fiú

2013. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tündéri teremtés lehetsz ezekkel az adatokkal ;)
2013. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
engem meg mindig mindenki lekövérez :DD 176cm/68kg
2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!