Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h szorosabb kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h szorosabb kapcsolat alakuljon ki köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az utcánkban lakik és gyerekkorunkban nagyon jóban voltunk de az utóbbi években nem is beszéltem vele szinte. Volt mikor próbáltam vele beszélni de láttam rajta h ő nem akart mert egy szót sem szólt. Mostanában viszont szoktam vele beszélgetni mikor összefutunk.

Nem hívhatom el sehova mert úgy se jönne el mivel alakulóban van neki vmi :S

Az nagy előrelépés ahhoz képes h máskor hozzám se szólt hogy ma kérdezte tőlem h merre tartok mikor mentem a buszmegálló felé.

Voltam náluk 1-2 hete akkor is tök normális volt, lehet hogy csak azért mert segítettem neki, nem tudom.


2013. ápr. 27. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt két lehetőség is lehetséges...

1. Azért volt olyan veled akkor, mert bejöttél neki és ő reménytelennek gondolta

2. Ő félt attól, hogy bejön neked és mivel neki "alakulóban van valami" ezért inkább nem foglalkozott veled.

De szerintem ha nem akar veled beszélni ne erőltesd mert azzal csak rosszabb lesz majd beszél veled ő, ha akar.

2013. ápr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mostanában szoktam vele beszélni ha összefutunk.


Ha én vártam volna hogy egy lány jöjjön oda hozzám beszélgetni akkor előbb megyek nyugdíjba mint hogy lánnyal beszéltem volna.

2013. ápr. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!