Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komoly kapcsolat alakuljon ki? Keressem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel megismerkedtem hétvégén, másnap találkoztunk. Beszélgettünk mindenféle dolgokról... De nem maradtam vele sokáig. Aztán nem akarta h elmenjek, szeretett volna még velem lenni, jönni szeretett volna velem oda ahová én mentem, de mondtam neki h majd máskor. Aztán csörgetett de nem hívtam vissza. Nem egy városban lakunk, de nem is messze van a 2 város egymástól. Azért nem maradtam vele, és azért nem hívtam vissza h kicsit kapálózzon utánnam. Nem akarom elcseszni azzal, hogy azonnal megkap bármit is akar(legyen az találkozás, csók, keresés vagy bármi) Viszont azt sem szeretném h ha feladná mert azt gondolja h én nem akarok tőle semmit.Mert mondott nekem olyanokat is h ő nem gondolta volna h én egyáltalán szóba is állok vele meg ienek. Ha szerdáig nem keres írjak neki egy sms-t h "mizujs? hétvégén jössz le akkor XY városba?" Csak h tudja h igen szeretném a dolgot, csak nem is akarok belerohanni. És hogyan csináljam a továbbiakban? (Ő 23 és 18)
2009. febr. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha eléggé kellesz neki akkor pedálozik érted és nem adja fel, ne keresd de nagyon ne is hanyagold el, mert itt mind a kettő rossz választás :D, kevés az önbizalma a csávónak ahogy észre vettem. Tuti hogy pedálozni fog!! hidd el!:D sok szerencsét
2009. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha te még szeretnél bármit ettől a sráctól, akkor IGEN, írjál neki. Szerinted most mit gondol, ha minden próbálkozását lekoccolod?


Azt kérded, hogyan a továbbiakban... hát így nagyon ne. :D Tudod, szerintem alaból dög dolog kapálóztatni egy srácot, ez oylan mintha kegyet gyakorolnál azzal, hogy méltatod az együttléttel. Badarság és hosszútávon megalázó. Gondolj bele. Nem azt monddom, hogy mindent egyből tegyél meg, amivel csak előrukkol... de hallod, néha azért ADJ IS, néha jelezd szerencsétlennek, hogy azért nem vagy közömbös iránta, mert így, ha semmi fogódzkodót nem hagysz, ha nincs ami egy minimális önbizalmat adjon neki arra, hogy fűzzön téged...


... akkor miért is fűzne tovább, nemde? :)



--

Hakapeci

2009. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Előző válaszoló vagyok, bocs a hemzsegő elgépelésekért. :(

Viszont, akkor már ha toldás... egy kalappal, és sok szerencsét! :)

2009. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedésünkor mindig ő keresett,nem akartam a nyakán lógni,van szabadidelye,hagy töltse a haverjaival.Volt hogy 2 napig nem írt,de utána anál aranyosabbakat!

Aztán 2 év után valami megváltozott benne,most már meg csak én keresem.Ez egy kicsit bosszantó, és agy 4 év után a szakítás témakörét feszegeti!

2009. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!