Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves srác esetében előnyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves srác esetében előnyt jelent ha saját tulajdonú lakással és autóval rendelkezik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 21:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Te kis ratyi van pofád ide jönni vagánykodni a ladádal meg a vályogvityillóddal?"

Tudom, hogy nem luxus, de nem is Lada és nem is vályogvityilló.

Suzuki SX4 és újépítésű 90 m2.

2013. ápr. 27. 21:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem!

Csak a 27 éveseknél!

2013. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

minden egybevéve,ennyi idősen azért ez nem rossz ha ez hitel mentes.

főleg,hogy 90nm-re azért a rezsi is ott van.

akik ez a szintet elérték ennyi idősen,szülői támogatás nélkül és ismertem őket,az vagy díler volt,vagy biztosítási csaló.

2013. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hitelmentes, de szülői segítséggel vettem.
2013. ápr. 27. 22:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Jajj de sok az irigy ember itt.. Nekem nincs semmim se, de orulok, hogy legalabb a kerdezonek van. Es a szuloknek ez lenne a dolga, ha mar gyerekeket szultek, el is inditsak az eletben oket. Tehat nehogymar a kerdezonek legyen meg lelkiismeretfurdalasa..


A kerdesre a valaszom: szerintem elony, ugyanis ahogy mar irtak, lehet zavartalan parkapcsolatod, meghitt hely, ahol elvezheted az eletedet. Ezenkivul majd akkor lesz hasznos, ha csaladot akarsz kesobb, vagy csak siman lesz egy baratnod, akivel egyutt szeretnel elni. Azert ne mondd majd minden utadba kerulo nonek, hogy mid van, mert akkor biztos lesz aki majd csak ki akar hasznalni!


28/L

2013. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha emellett egy nőgyűlölő, nőverő, zsarnokoskodó féreg akkor ferrárija és luxusvillája is lehet a bahamákon ,akkor se érdekelne.
2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!