Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedtél meg a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtél meg a mostani barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült összejönnötök, mióta vagytok együt? Kort írjatok.
2013. ápr. 28. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Hát én most vagyok kilencedikes a barátom pedig technikus 14.-es.:) ugy ismerkedtünk meg h évnyitón megláttam és nekem ilyen első látásra szerelem fíling volt..:$ egy hónapig kerülgettük egymást aztán egy este találkoztunk.. pontosaban 2012.októer 1.-én és azóta is együtt vagyunk..:) nagyon szeretem <3:) 15L
2013. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fölfigyelt rám az utcán, majd megkeresett Facebook-on. Sokat beszélgettünk, majd sor került a személyes találkozásra is. Rengeteg időt töltöttünk együtt, majd egy baráti összejövetelen elcsattant az első csók.

18/L

2013. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megkezdtem a 9- osztályt,akkor ő már végzős volt..nos vettem a bátorságom,és ráírtam facebookon,mert soha nem lett volna bátorságom odamenni hozzá..tök rendes volt,meg minden..amikor befejeztük a beszélgetést írta,hogy majd beszélünk..aztán ő írt rám...annyira örültem,hogy majd kiugrottam a bőrömből,aztán pedig...aztán pedig SEMMI..eljött a ballagás,amikor legközelebb ráírtam és mondtam,hogy aznap is köszöntem neki,erre az volt a válasz,hogy tényleg?? Nem rémlik ...

Nagy nehezen túltettem magam rajta..ennek lassan 4 éve.. azóta rengeteget változtam,szebb lettem és ledobtam 14 kilót..4 év után..egyszer megláttam,hogy írt egy levelet,amiben ott ájuldozik,hogy mennyire gyönyörű vagyok,szeretne megismerni,mondta,hogy menjünk el moziba vagy valahová..és 2012 május 18-án az első randi után összejöttünk.:)

2013. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!