Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Heim Botondot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismeri Heim Botondot a Huzella Tivadar általános Iskolából? 5/c

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szerelmes vagyok Botiba, de nem egy osztályba járok vele, SAJNA!!!! Ha valaki ismeri légyszives íron róla egy pár mondatot ami persze rá jellemző

2013. ápr. 28. 19:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ahogy már említettem tudni szeretnék róla sok mindent. Egybként nem válaszoltál a kérdésemre, miért ne foglalkozzak a Botival????? ÖRÜLNÉK, HA VÁLASZOLNÁL!!!!!!!
2013. ápr. 29. 20:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Én meg örülnék ha megnéznéd legalább hogy ki írta azt hogy ne foglalkozz azzal a gyerekkel,mert még a %-unk is eltér!És ne itt kérdezősködjél senki se ismeri azt a Botot Botit vagy kit.Menjél és kérdezgesd az osztálytársait,ne itt kérdezgessél,meg amúgy is 11 éves mit keres itt a szex rovatba?
2013. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerelem hez akartam tenni nem a szexhez!
2013. ápr. 30. 21:42
 14/15 anonim ***** válasza:
b@zi a srác ne foglalkozz vele:-D
2013. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jah,d itt inkább szexuális kérdések vannak amiket te ne olvasgass
2013. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!