Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy mit érez irántam, mit gondol rólam. Barátnőim már kérdezték, de nem mondott nekik semmit. Csak a haverjainak mond el ilyen dolgokat, mármint lányoknak nem nagyon. Velem kedves meg jó fej, de nem tudom mit érez. Szerintetek jó ötlet, ha csinálok egy fake facebook oldalt fiú néven és ott megkérdezem? Már gondolkodtam hogy mit írhatnék.

2013. ápr. 28. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes egy ötlet, akkor jó ötlet ha 10 éves vagy.
2013. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok 10 éves. csak félek a szemébe mondani. félek hogy visszautasít. Most nagyon jó barátok vagyunk.
2013. ápr. 28. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha valóban bejössz neki és ez kiderül akkor mit csinálsz?
2013. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkoztál hogy a fiúhaverjainak azért mondd el dolgokat meg a barátai? Majd valószínűleg egy vadidegen fiúnak fogja kitárgyalni a szerelmi életét. Ne legyél már gyerekes.
2013. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!