Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár nap múlva találkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva találkozom egy fiúval. Ötletek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na,szóval nem randi (tényleg nem!),csak már láttuk egymást többször is,aztán chaten beszéltünk és megbeszéltünk egy talit. Na de mi van,ha esetleg unalmasnak fog gondolni? Nem vagyok az,de ha először találkozom valakivel,akit még nem (annyira) ismerek,lehet annak tűnök,nem tudok mindjárt feloldódni.Pár ötlet/tapasztalat?

(tudom,a kategória nem a legjobb,ezért elnézést kérek.)



2013. ápr. 24. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
rakd ki a melled, és rögtön nem leszel unalmas
2013. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de, randi
2013. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami normális válasz esetleg?
2013. ápr. 24. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni... de ez egy randi. :D S semmi mást nem kell tenned, mint amit gép előtt tettél. Csevegsz, érdeklődsz, kérdezel, válaszolsz, mosolyogsz. A többi jön magától. Ne aggódj ő ugyanilyen gondban van mint te, de azt hiszem sokan vannak akik vállalnák ezt a problémát, de nincs kivel. Szóval: NO PARA. Érezd jól magad!
2013. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az en kapcsolatom is igy kezdodott a parommal....8.5 evvel ez elott....nem randi...aaa, nem:D Mi is chaten ismerkedtunk meg, chates talit akartunk szervezni....3 honapig probaltuk egymast bizonygatni, hogy nem vagyunk szerelmesek, nem is akarunk azok lenni:D
2013. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Még várok válaszokat:)
2013. ápr. 24. 21:50
 7/8 Niki0617 válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem is kell egy bizonyos idő, hogy feloldódjak. De szerintem, próbálj meg nem rá görcsölni, mert ha úgy teszel, akkor az csak rosszabb lesz. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne egyből a "Nagy Ő"-t lásd benne, nem kell minden férfira/fiúra úgy gondolni, mintha egy teljesen más lény lenne. És egyébként is, ha majd tetszel neki, akkor úgy tetszel neki, ahogy vagy, ha meg nem, akkor hagyd az egészet. Nem ér annyit. Lényeg: Add Önmagadat! Akkor nem lesz baj.
2013. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazad van...legjobb ha nem görcsölök rá..:) Ment a zöld!
2013. ápr. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!