Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy szépre kidolgozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szépre kidolgozott női alak miatt el tudnátok viselni egy kevésbé szép arcú lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ha egy lánynak álom alakja van, érdekel titeket a feje?

2013. ápr. 28. 21:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
csajszi attól még mert barna a szeme és a hajad is lehet szé mosolyod és elragadó tekinteted
2013. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez a linkelt csaj se lenne csúnya, kontaktlencsével,sminkkel,szép frizurával...
2013. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni senkinek! Félek, hogy ismerősbe botlok.
2013. ápr. 28. 21:49
 14/22 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kérdező. Engem nem zavarna. De én egy átlagos pasi vagyok. Aki nektek kell, über macsó, jóképű, és gazdag pasik... nekik már lehet hogy fontos. De személyesen is megkérdezheted tőlük.
2013. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt a macsó meg nemtom mi dumát xddd kezd unalmas lenni, legyél normális, nem ronda és max jó kisugárzású vagy mitomén és simán lehet szerezni barátnőt.. mondom ezt úgy, hogy szerintem nem vagyok egy helyes és soha nem volt semmim még se rinyálok :D legalábbis itt xD

de hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem számít az arc, sőt az első között van amit megnézek :) hiába jó a test, ha arcra nem jön be:) persze attól, hogy én ilyen vagyok más még lehet amolyan:D

2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
21:50esnek: Én a környezetemben nem láttam még sose olyan lányt, aki a pénz alapján választott volna magának párt :) Nem tudom ezt a szöveget honnan szedték a férfiak.
2013. ápr. 28. 21:58
 17/22 anonim ***** válasza:

nyugi én az egerekre bukom pl :)

f19

2013. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

attól függ hány éves vagy. ha még tizenéves, akkor egyértelműen a külső buknak a barátnőid. ha már huszonéves lányokról van szó a külső mellett a pénz is közrejátszik.


ja és a macsóság, de az kortalanul :)


hidd el, tapasztaltam...

2013. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudnék kompromisszumot kötni, teljesen tökéletes nő külsőre nagyon kevés van amúgy is. Küldesz képet priviben? 20/F
2013. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hogyne. Van felmosóvödör is a világon, azzal korrigálható a hiba :D
2013. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!