Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy szépre kidolgozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szépre kidolgozott női alak miatt el tudnátok viselni egy kevésbé szép arcú lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ha egy lánynak álom alakja van, érdekel titeket a feje?

2013. ápr. 28. 21:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is az arc többet számít, mivel azt vesszük észre először. Az sosincs takarva, de a test hibáit tudjuk a megfelelő ruhákkal korrigálni. nyilván itt a kisebb, max 10 kiló súlyfeleslegre gondolok.

viszont ha tényleg ronda az arcod, akkor is van esélyed a legjobb pasikat becserkészni az alakoddal de ehhez az kell hogy fitnessedzőket és kifutó modelleket megszégyenítő tested legyen. nézd csak meg az edzőtermi libákat akik az egész élüket ott élik le, milyen fejük van... ha lehánynám őket is mutatósabbak lennének, mégis mindnek van pasija, és sokszor nem is akármilyen.

szóval ne aggódj, ha ronda vagyok, akkor is megfogadhatod a top pasikat, de csak ha top tested van!

amúgy az se mindegy, hogy ronda az arcod (mint a korábban belinkelt lánynak) vagy átlagos... mert az átlagosból simán ki lehet hozni egy bombanőt, sminkkel, frizurával, hajszínnel, de egy csúnyácskából mindezekkel max egy átlagos fejet lehet kihozni... pl. a linkelt lányból sose lesz szép lány, max nem ronda...

amúgy én azon a véleményen vagyok, hogy egy szép arcú lánynál is többet ér egy különlegesen szép arcú lány.

manapság a szép lányokból is túlkinálat van a "piacon". ha felszállsz egy buszra vagy vonatra egymást érik a klasszikus értelemben vett szép arcú lányok.

ez már unalmas. mai világban a különlegesen szépek érnek a legtöbbet, na és belőlük van kevés. az a tapasztalatom, hogy ők a legkelendőbbek, még ha sokszor azért elég husis az alakjuk akkor is.

én például nem vagyok hétköznapian szép lány. nem mondom, hogy szép vagyok, mert számtalan hibám van, de különlegesnek tartom az arcom, és erre a pasik is buknak, nem olvadok bele a tömegbe,pedig nincs tökéletes alakom sem. nagyon kék, nagy, világító szemeim vannak, hófehér bőröm és sötétbarna hajam és igazából a kontrasztosság az, ami miatt kicsit kirívó vagyok. de hangsúlyozom, én magam nem tartom szépnek, pl. a fejalakomat, a bőrömet ki nem állhatom.

:)

szóval ne aggódj, legyél top csajszi, sminkelj, az rohadt sokat számít és úgy fognak ragadni rád, mint a méhecskék :D

2013. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen beszélgettem egy lánnyal, kb olyan kvalitásokkal rendelkezett, mint te és egy picit kancsal is volt. Viszont a társaságban ő volt a legizgalmasabb ember, szép volt, ezerszer választanám őt inkább, mint egy vörös nagymellű nőszemélyt.


Nem az számít, hogy milyen a feje, hanem, hogy milyen a tekintete. És ez csak rajta múlik, hogy rámmosolyog-e, hogy kedves és egyenes-e, hogy az őszinteség és az értelem sugárzik-e belőle.


ennyi

2013. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!