Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is kell az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is kell az embereket manipulálni, hogy azt higgyék, kedvelnek?

Figyelt kérdés

Vannak 3 nagyon jó barátnőm is, de szeretném, ha az osztálytársaim is kedvelnének.

Azt hallottam, ha sokat dícsérsz valakit, a ruháját, a sikereit, ilyesmik, akkor máskor is szívesen fognak beszélni veled. Ugyanez működik, ha kérdezgeted, érdeklődsz iránta, és csak keveset beszélsz magadról, mivel mindenki imád magáról beszélni.

Ez a kis manipulálás csak az ismerkedés elejére kell, mivel gyakorlatilag az osztálytársaim felével még nem nagyon beszéltünk egy-két szónál többet.

Még milyen apró trükköket tudtok?

17L


2013. ápr. 28. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj sokat. Legyél közvetlen. De a dicséretet ne vidd azért túlzásba, mert vannak, akik gyanakodva fogadják a dicséretet (én is).

Az érdeklődés jó ötlet, mindenki szeret magáról beszélni.

2013. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Amit te leírtál az nem manipulálás, hanem simán nyalizás.
2013. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne akarj manipulálni senkit. Inkább becsüld meg az igazi barátidat, ne ilyen felszínes kapcsolatokat gyűjtögess...
2013. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

mindenki imád magáról beszélni.. na ez baromság :D

pl én rühellem a "mesélj valamit magadról?" marhaságot.

ha beszélünk úgyis megismer valamennyire akkor meg minek lelőni a poént? jah amúgy 1 minimálisan is értelmes ember kiszúrja ha manipulálni próbálod és elküld a vérbe :)

2013. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
am jah ez nem manipulálás :D és biztos olyan új barátra van neked szükséged aki annyira sötét hogy ezen nem lát át ?:D
2013. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

amúgy egy normális ismerkedés pont így zajlik.. kérdezgeted a másik, érdeklődő vagy..

vagy szerinted h zajlik "manipulálás" nélkül egy beszélgetés ?:D

2013. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

A manipulálásra születni kell.

Miért akarod, hogy mindenki kedveljen ?

Én pont leszarom ki kedvel és ki nem.

2013. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem más a manipuláció mint az ha érdeklődsz!

Ha barátokat akarsz szerezni vagy azt akarod hogy megkedveljenek akkor érdeklődj, őszintén! Kérdezgesd őket, ha vevők a dologra ők is visszakérdeznek és te is beszélsz magadról nekik. Vagy ha van valami program, akkor lesz közös téma is. Nem nehéz, ha viszonzásra talál az ember.

2013. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Valakinél már bevált a dícsérgetés. :) Bár őt amúgy is ismerem már pár éve, és tudom hogy rettentő önbizalomhiányos. Reggel megdícsértem, teljesen el volt ájulva, aztán később szünetben magától odajött hozzám beszélgetni. :) Nála ez mindig beválik.

Elég jól kiismerem az embereket, tudom, kinek mi jön be, mivel lehet lenyűgözni. :) Ez manipulálás? Vagy csak szimplán jó emberismerő vagyok, és ezt ki is használom a javamra?

2013. ápr. 28. 23:34
 10/14 anonim ***** válasza:

amit Te akarsz az eladás technikából megtudod tanulni, ezt az üzletkötők, aki ügyes jól tudja csinálni

ha jól látom még ott nem tartasz, de e nem manipuláció,

amúgy most már minek, érettségi szünetet kiveszed lassan 1 hónap vége a sulinak, szerintem ősztől ráérsz N

2013. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!