Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A holland lányok magasabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A holland lányok magasabbak mint én?

Figyelt kérdés

Én 191-193 vagyok, és mondtam a haveromnak, hogy milyen poén lenne egy nálam magasabb lánnyal járni :) Ő 1 évig élt Amszterdamban, és azt mondta, hogy ott a lányok kb. negyede 190+. Csak nem bízom a szavában, mert a srác bármely csajra, aki egy centivel is magasabb nála, már rámondja, hogy 2 méteres :S


16/F


2009. szept. 27. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Irigylem a gondjaidat.

Meg az ilyen általánosítások..én nem tudok róla hogy mindegyik holland lány olyan k*rvamagas lenne.

2009. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Aaaaaajjjj micsoda kérdés ez:)Én még nem voltam Hollandiában de én a pasikhoz vonzódom:)
2009. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
ja és lány vagyok!
2009. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én fél évet laktam pár barátommal Hollandiában. Az, hogy a lányok többsége 190 felett van, szerintem nem igaz. Viszont tényleg sok a magas, és nagydarab lány, és ezt nem bunkóságból mondom :) Szóval én a helyedben maradnék a szép magyar lányoknál inkább :)
2009. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Mivel a hollandok átlagmagassága a legnagyobb a világon (utánanéztem: 2006-os adatok szerint férfiaknál 1,81 m, nõknél pedig 1,68 m), valószínüleg több náluk a 190 cm feletti nõ, mint Mo-n, de hogy minden negyedik nõ olyan magas lenne, na azt azért ne hidd el a haverodnak :)

2009. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szia! :) Azért az egy negyede nincsen 190 felett, de nagyon sok magas lány van! és szerintem nagyon szépek és csinosak :) persze vannak nagydarabok is, de nem több mint Magyarországon :D
2009. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
én magyar vagyok és 183 :D Még nem voltam Hollandiában, de biztos tök poén hogy sok magas van, mert már megszoktam hogy a legtöbb ember alacsonyabb nálam :D 15/l
2009. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%

én 184 vok és lány és én (sajns) megszoktam h nagyon sok alacsony ember van itt magyarországon

goo HoLLANDIA :D:D:D

2010. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És így 4 év elteltével milyen magasak vagytok?
2013. szept. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!