Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos amit az orvos mondott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos amit az orvos mondott, vagy van miért aggódnunk?

Figyelt kérdés
2 éve élek boldog párkapcsolatban, egyik alkalommal együttlétünk alatt kiszakadt az óvszer,ezért elmentünk orvoshoz 72 órás tablettát íratni. Mivel együttlétünk előtti nap múlt el a menstruációm azt mondta az orvos, hogy nincs mitől félni, menstruáció után 2 napig még nem lehet teherbe esni, de azért bevettem a bogyót a biztonság kedvéért. Tegnap ugyanez ismét megtörtént, annyi változással, hogy nem mentem el gyógyszert íratni, bízva az orvos szavában. Szerintetek van miért aggódni? Menjek orvoshoz vagy ne? 21/L
2013. ápr. 29. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm menses alatt esett teherbe.
2013. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam már én is ilyenről, és pontosan ezért nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak.Köszönöm a válaszod.
2013. ápr. 29. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos bízik a nagy számokban, és azért mondja, hogy nem lesz baj, de ez kb olyan, mint hogy nagyon kicsi eséllyel jön autó, de mégis körbenézel, mert egyszer üt el, aztán vége.
2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van miért aggódnod, de tényleg kicsi az esély. Azért szerintem menj el orvoshoz, ha nagyon nem akartok babát.
2013. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! minden nő másként működik, de még soha nem estem teherbe menstruáció alatt

amúgy gondolj már bele és csináljatok valamit, mert ez a bogyó amit beveszel legyél már tisztába azzal, hogy milyen drasztikusan avatkozik be a szervezetedbe, ez nem játék

jó lenne, ha már dugsz, használd a netet tanulásra és ismerd meg Magadat is

szóval nem lehetsz terhes N

2013. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából még nem lenne mire jönnie a babának,mivel még csak nem is élünk együtt. A párom ezért nagyon nem szeretné ha mégis jönne.
2013. ápr. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!