Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal hölgyek! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal hölgyek! Az alábbi férfitestek közül melyiket NEM találjátok kívánatosnak, szexisnek, és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]


Melyik tetszik legjobban, és miért?



2013. ápr. 29. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem totál egy formának tűnt mind. :D

Egyikkel sincs semmi baj, normális.

2013. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: mi ez a férfi test fixáció nálad? Már az előző kérdésednél se értettem mi a túróra vagy kíváncsi.
2013. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem is egyforma az osszes... en nagyon szeretem ha van egy kis pocak...:) :D
2013. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4-es tetszik leginkább, mert mosolyog :) Legkevésbé az 5-ös, túl fehér a bőre és kisfiús a teste. Én az erősebb testalkatot csípem.
2013. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem az izmosabb férfiakat:) ők a popsimat-mellemet fogják rajtam, én hadd fogjam a szép testüket.

1, 5 jó, a 6 az ideális, de a többi sem rossz, egy kis elszántság és azokból is lehet kidolgozottabb. De a 6-nál nagyobb nem kell, ennek is van határa.

2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én meg magamat nem hittem túlzottan erős testalkatúnak, ezek hozzám képest nyeszlettek, más körökben más az erős....23/F
2013. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Firestorm ***** válasza:

1-es és a 6-os a többi olyan semmilyen.

De amúgy még ezek sem ütik azt a mércét amit szeretek.Nekem inkább ez a stílus jön be:

1.Páromé :)

2. [link]


3. [link]

2013. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, vonzó férfitest mindegyik, ha csak a testet nézem, de a 3.-nak a csibészes mosolya mindent visz. :)
2013. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 7: Nekem ez már túl "sok" lenne, én a természetességre bukom, ez meg már nagyon megformált test.
2013. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3-ast,4-est,5-öst,6-ost nem komálom valamiért. Ránézek és nem tetszik. ennyi az indokom. 26/L
2013. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!