Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal hölgyek! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal hölgyek! Az alábbi férfitestek közül melyiket NEM találjátok kívánatosnak, szexisnek, és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]


Melyik tetszik legjobban, és miért?



2013. ápr. 29. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem mindegyik tetszik, testeket illetően nem vagyok ilyen kritikusan válogatós
2013. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nem értem, hogy miért írták páran, hogy tök egyformák. Szerintem nem azok. Kifejtem neked, kedves kérdező, az összesről a véleményem.....


1. Nagyon szexi!!! Nekem ő jön be a legjobban. Se nem túl izmos, se nem túl vékony, pont jó. ;)


2. Nekem annyira ő nem jön be, túl széles a válla szerintem, ezért nem annyira formás. És a nyakánál túl izmos, nekem legalábbis ez már nem tetszik.


3. Nem rossz a mellizma, és tetszik, hogy nem csupasz és van rajta szőr, a karja kicsit vékony, de azért nem rossz. Viszont a tetkó nem tetszik, az nagyon nem kéne rá szerintem.


4. Neki szép a karja. A teste nincs annyira kidolgozva, de azért nem rossz. Bár a mellizma lehetne kicsit kidolgozottabb.


5. Ő is nagyon bejön, szép a teste meg a szája. Annyi szépséghibája van szerintem, hogy a vállaihoz képest elég keskeny a csípője. Viszont szép a bőrszíne, szóval összességében ő is jó.


6. Ő is jól néz ki, nincs túlságosan kigyúrva, de azért látszanak az izmai. Annyi az egyetlen negatívuma, hogy kicsit fehér a bőre és vékonyak a lábai (bár az lehet, hogy a farmer miatt tűnik úgy).


Összegezve: legjobban az 1. és a 6. jön be, legkevésbé pedig a 2. és a 4.

Az elsőnek és a hatodiknak pont jó teste van szerintem, nem túl izmos, de nem is túl vékony. A második azért nem jön be, mert túl kigyúrt szerintem (főleg a vállánál/nyakánál), a negyedik pedig túl vékony és kidolgozatlan a teste.


Bocsi, hogy ilyen sokat írtam, de remélem megtudtad, amire kíváncsi voltál. :)

2013. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jesszus, kezdem magam felszínesnek érezni, hogy soha nem elemeztem még ki így férfitestet. Nekem két kategória létezik: jól érzem magam vele, vagy nem érzem jól magam vele. Ha jól érzem magam vele, akkor jó ránézni is, egyébként lehet tőlem világbajnok teste is, ha egy sötét tapló...
2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-as, igazad van, egyet értek. Természetesen nekem sem a test a lényeg, ha valaki egy bunkó paraszt, akkor tök mindegy, hogy hogy néz ki. Csak itt most az volt a kérdés, hogy ezek a férfitestek hogy tetszenek. Most a belső tulajdonságokról szó sem volt.. :)

12-es voltam

2013. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem egyformának tűnnek, és lehet, hogy az én ízlésem szörnyű, de engem egyik se indít be. Mind kigyúrt és majdnem csupasz.
2013. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindegyik túl vékony.
2013. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 6-os a legjobb, nyamnyam!
2013. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!