Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan fog védekezni...

Ki hogyan fog védekezni szülés után? Mert hát ugye a szoptatás sem nyujt 100% védelmet. Tanácstalan vagyok, a tablettátol dilis vagyok, és nem megy a szex sem, a spirálnak még a gondolata is taszit. Nemtudom

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szedtem a tabit, de a lányomnak nem volt tőle kakija..... Így marad a gumi!!! Nem szeretném a véleltelnre bízni, mert ha terhes lennék nem lenne szívem elvetetni, de nem szeretnénk egyelőre még egy babát!
2009. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Marad a jó öreg gumi. Nekünk bevált. Csak meg kell találni a megfelelőt. Nagyon sokféle fajta van.
2009. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
en mindig azt gondolta,hogy szüles utän megint tabit fogok szedni,de a vedönöm lebeszelt rola,mert szoptatäs alatt amit en megeszek,az ugye a babähoz is megy,es igy ö is kap a hormonokbol,es veszelyes rä nezve is.na meg nekünk nöknek sem a legjobb,ugyhogy mi gumit fogunk hasznälni majd.addig meg kielvezzük,hogy nem kell semmi... :) 30 hetes kismami
2009. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én minden ilyen kérdésre válaszolok:

Valószínűleg nekem még nem találták fel a tuti fogamzásgátlót. A gumira allergiás vagyok, tabletta szedésére képtelen vagyok, a spirál (és szoptatás) mellett lettem most terhes, bár ennek az esélye kb. 0,5% volt.

Amikor még nem volt babám, akkor nekem csak a nuvaring (hüvelygyűrű) vált be, de azt a hormontartalma miatt nem szerettem volna szoptatás mellett, bár köztudottan ennek a legkisebb a hormontartalma.

Valószínű nálam legközelebb a nuvaring lesz, ha nem, akkor marad a lábak szoros összezárása, fejingatás és futás a férj elől :) Bár abba én őrülnék bele.

2009. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia..én tablettát akartam szedni de nőgyógyászom lebeszélt róla.most patentex kúpot használunk plusz megszakítással.ez így jó mert nem terheli semmiféle hormon a szervezetem.terhességem előtt is ezt használtuk.kicsit furi az elején, de hozzá lehet szokni.üdv 1 éves baba anyukája
2009. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Ez a téma nálam is nagy dilemma. Most várom az elsőt 26 hetes vagyok és eszem ágában sincs soha többet teherbe esni ez 100%. Szóval nekünk valami tuti biztos módszert kell találnunk mert én a terhességet soha többé nem kívánom bevállalni! Ha a doki azt fogja javasolni akkor tabletta, ha a doki szerint nem kéne az a hormon a gyereknek akkor inkább nem sexelek amíg szoptatok, mert a gumira sajna allergiás vagyok. :( Erről a hüvely gyűrűről még nem hallottam, de meg fogom kérdezni a dokit, hátha nekem is be fog válni. :)

2009. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megszakítással, mert az sem lesz baj, ha becsúszik a következő babó
2009. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is megszakitassal + a termekeny napok elkerulesevel.
2009. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11:28as válaszolónak: miért nem szeretnél terhes lenni soha újra???bocsi h megkérdezem de én is ugyanígy vagyok....1éves a kislányom, borzasztó volt a terhességem
2009. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!