Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi arra az esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi arra az esély, hogy terhes lehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Néha a pasimmal szoktunk picit gumi nélkül csinálni. De egy percnél tovább sosem hagyjuk bent. A múlt héten egész héten barnás folyásom volt. Mitől lehet ez? Lehetséges, hogy terhes vagyok? Most a napokban kellene megjöjjön.
2013. ápr. 29. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1) terhes vagy

2) elkaptal a pasidtol valamit (amit o egy harmadiktol kapott el, tehat megcsalt)


csak azt tudom javasolni hogy baratkozz meg az egyik lehetoseg gondolataval

2013. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát tuti, hogy nem csalt meg. de az, hogy barnás folyásom volt feltételezi azt, hogy terhes lehetek?
2013. ápr. 29. 19:57
 3/11 A kérdező kommentje:
És annyitól terhes lehetek, hogy max egy percig betettük a szex elején?
2013. ápr. 29. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyitől is simán lehetsz terhes. Nem hiszem el hogy ennyi felelőtlen ember van. Szexelnek ész nélkül aztán csodálkoznak ha jön a gyerek. A barnás folyás lehet a menstruáció előjele de a beágyazódásé is. Javaslom hogy növessze eszet mielőtt legközelebb dugsz
2013. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig a fenekében vagy,hogy ennyire 100%-ra veszed?Van rá esély,MINDIG van rá esély,ha nem védekeztek.Mi értelme 1 percre berakni aztán gumival folytatni?Sose értettem ezt a logikát,de úgy érzem nem is fogom...
2013. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az elején tettük be, és közel sem volt még ahhoz, hogy elmenjen.
2013. ápr. 29. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ezért mondtam h növessz eszet. Ha egy kicsit is tájékozottabb lennél és nem csak ész nélkül kefélnél akkor hallottál volna már pl előváladékról meg egyéb finomságokról.
2013. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát hallottam ilyesmiről, de sok ismerősöm van, aki óvszer nélül csinálja és csak előtte veszik ki. Tudom, hogy felelőtlen dolog volt előtte óvszer nélkül betenni, de sok esély van arra, hogy terhes vagyok?
2013. ápr. 29. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát éppen elég. Sokkal több mintha normálisan védekeznétek. Azok meg akik úgy szexelnek egészségükre. Én is így lettem. (csak az én szüleimnek már volt egy gyereke és tudtak vállalni. Nameg direkt nem védekeztek máshogy) Csak így tovább. Tudod nem mindenkinek válhat be. Aztán ezekről a bátrakról meg lehet h kiderül h meddők és azért vált be nekik ilyen jól. Nem tudom h miért könnyebb azokra hallgatni akik felelőtlenek és nekik véletlen EDDIG bevált, mint normálisan védekezni.
2013. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de az elején volt max 1 percig csak. Létezik, hogy ennyitől terhes legyek? Mikor utánna még sokáig csináltuk óvszerrel.
2013. ápr. 29. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!