Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy rakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rakás olyan fiú hetero, akikre a lányok rá se tudnak nézni, ellenben sok igazi férfias kinézetű, alfahímnek tűnő arc meg meleg?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen alacsony, sovány, ronda arcú srác vagoyk és hát érthető, ha egy csajnak sem kellek, utálank is a külsőm miatt, kigúnyolnak stb. Ellenben hallottam már, hogy csajok arról beszéltek, hogy olyan szép szemei vannak annak a srácnak, meg olyan szép izmos, sportos, magas, csak sajnos meleg. Nem is egy ilyen történetről tudok, hogy a férfiasan kinéző nők álma típusú srác meleg, ellenben ott van egy rakás ronda srác, akit meg emberszámba sem tudnak venni a csajok a külseje miatt. Ilyen vagyok én is meg a nagyon kövér, alacsony srácok is.
2013. ápr. 29. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem tudom. Rám sem tudnak rám nézni a lányok, mert annyira ocsmány vagyok, dagadt és alacsony, de akkor is hetero vagyok. De ez gyakorlatilag lényegtelen, hisz nincs olyan lány, aki ha hozzámérne ne hányja el magát azonnal.
2013. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Ma a nyálas Justin Bieber-félék kellenek a csajoknak, ha valaki nem úgy néz ki, az már csúnya nekik, meg lúzer! Ez régen, amikor a szüleim voltak fiatalok, tökre nem így volt, az Apám még simán tudott barátnőt találni, több is volt neki akkor! De ami ma megy az katasztrófa, ma normális srác nem tud barátnőt találni, csak a nyálgépek!
2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

2-es válaszoló vagyok:

hozzáteszem az előző válaszomhoz:

Az Apám sem volt soha alfahím, és mégis anno simán be tudott még csajozni! És annyira jól sem nézett ki!

2013. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

A nemi identitás semmivel nincs összefüggésben. Legkevésbé a kinézettel.

Főleg ezért undorító,ha egy átlagnál epilláltabb férfit csak úgy légbőlkapott mód lehomároznak a csubakkák.

Rengeteg nagyon jókiállású férfi van ,akik jól néznek ki, és nem homoszexuálisak. De vannak kivételek. De azoknak a viselkedése femilén. A megnyilvánulásaik, hanglejtésük.

Ezekből lesznek a travik is.

Láttam már pár homoszexuális fickót, de totál amint gesztikuláltak, megnyilvánultak beszédben, mintha egy nőt hallgatnék. Nem kifejezetten a hangszínre kell gondolni itt, hanem a megnyilvánulás.

Egyébként a kis csoffadt emberkék közt is van nagyon sok meleg, csak nézz szét a divattervezők közt, vagy a celebvilágban a sztárok közt. Akik homárok, azok nem épp férfiasak. Van ellenpélda tehát bőven.

2013. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát lehethogy annak látszanak, de nem azok csak egy pletyka miatt, de lehethogy igaz. Fogjuk a példaképem Taylor Lautnert, nem meleg, csak egy rajz amin az alkonyatos edward és jacob vagyis taylor lautner csókolóznak de ez nem igaz, nm volt egy újságban sem. és emiatt hiszik őt melegnek. Azért mert alkonyatot nézek, és taylor lautner a példaképem engem is melegnek mondanak pedig nem vagyok az, tudják mi a példakép szó? nem.
2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Kedves #4!


"A nemi identitás semmivel nincs összefüggésben."

Az pont, hogy igen! Esetleg szexuális orientációt akartál írni, de bárcsak ez lenne a legkevesebb, amibe beleköthetek.


"Rengeteg nagyon jókiállású férfi van ,akik jól néznek ki, és nem homoszexuálisak."

Melegek közt is rengeteg, hidd el. ;)


"De azoknak a viselkedése femilén."

Itt bár megint csak a szót kéne kijavítanom, de sajnos a tartalom is egyszerűen baromság. Biztos, hogy vannak köztünk, melegek közt ratyik, meg nyunyók, de aki valóban ad a férfias megjelenésére, arról nem igazán hiszem, hogy épp a megnyilvánulásával ba*zná el.


"Ezekből lesznek a travik is."

Nem tudom, mit értesz travi alatt. Transzfesztitát, vagy transzexuálist? Utóbbi NEM szexuális orientáció, hanem nemi identitásbeli zavar, BNO kóddal rendelkező "betegség". /Gyakorlatilag női agy alakul ki,és férfi test./


"Láttam már pár homoszexuális fickót"

Ők gondolom a tipikus b*zik voltak, a ratyik, a köcsögök. Hidd el, engem legalább annyira ingerel a kinézetük és megnyilvánulásaik, mint Téged.

A kép azon része, ami tapasztalat útján alakul ki az emberekben, minden "találkozásnál" változik. Csak hogy a problémát az jelenti, hogy ebbe a képbe mindig csak a kirívó esetek fognak beleszámítani, hisz csak a nyunyókról tudod ránézésre is megmondani, hogy melegek. Rettentő szomorú, hogy mikor egy kívül-belül fiús meleg srácot látsz, őt nem számítod bele a "képbe".


Más szavakkal: az emberekben a melegekről kialakult kép a köcsögöket látva alakul ki, hisz a rendes meleg NEM LÁTSZIK.


"Alfred Kinsey és munkatársai vitatott adatai szerint a férfiak egyharmada és a nők 13%-a számol be arról, hogy életében legalább egyszer átéltek azonos nemű partnerrel orgazmust."

Becslések szerint a melegek aránya 4-10% körüli. Átlagosan legalább 1, legfeljebb 2.5 meleg van minden 25 ismerősödként. És ha most végignézed a FB ismerőseidet, ne is próbált kiválogatni őket, mert alapból azokra böknél rá, akik beleillenek az eddigi tapasztalataidba. Amiről mint tudjuk, teljesen valótlan képet mutat eme kisebbégről. =\


Szívből remélem, hogy egyszer megismersz majd pár nagyszerű meleg fiút, illetve megtudod sok ilyen meleg ismerősödről a valódi orientációjukat. ;)


23/F

2013. máj. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de bárcsak ez lenne a LEGTÖBB* -- bocsi,elírtam
2013. máj. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

A kérdezőnek:

az is belejátszik szerintem a dologba, hogy a melegek, mivel a saját nemükhöz vonzódnak, sokkal pontosabban meg tudják fogalmazni, sőt ösztönösen tudják, milyen vonásoktól lesz egy férfi jó kinézetű, jóképű, szexuálisan vonzó.

És innentől kezdve gyerekjáték magukat is olyanná formálni.

Másrészt a meleg férfiak, ha ha full heterosak is, azért átlagosan jobban adnak az ápoltságukra, mint a hetero társaik.


S végül:

Ha Te belenézel a tükörbe, nem feltétlenül látod, hogy borostásan, vagy teszem azt körszakállal nézel-e ki jobban, hogy a pólód szexi-e, vagy nevetséges egy nő szemében. Találomra használsz dezodort, hiszen heteroként természetes, hogy nem fogsz egy férfi dezodor illatára úgy gondolni, mint amire Te is gerjednél.

S ha alapból nem vagy férfias kiállású férfi, lehet, hogy még azzal sem vagy tisztában, milyen pózokkal (a hétköznapi életre gondolok, nem a szexre), gezstusokkal tudsz baromi nagyot lendíteni a férfias megjelenéseden.

Ha meleg vagy, ezt is ösztönösen tudod, hisz neked is ez jön be.


Ezért aztán, mivel a meleg férfiak is ugyanarra vágynak, mint a nők, tudják, mi kell a nőnek, és, ha heteros meleg fiúkról beszélünk, ők maguk is ilyenné válnak, ergo, tetszeni fognak a nőknek, megspékelve egy lelki töblettel, hogy jobban megértik magukat a nőkkel, mint hetero társaik, s a nők szemében ez is vonzóvá teszi őket.


Hozzáteszem, SZERINTEM. :)


25 férfi, meleg

2013. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyesírási hibákért elnézést, még álmos vagyok. :)
2013. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Biosz könyvekbe miért nem írják bele,hogy mi a különbség a nemi identitás és a szexuális orientáció között?

Annyira sokan nincsenek tisztában vele.

2013. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!