Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nincsenek igazi "férfias férfiak" és miért nem szeretne a 20-30 éves férfiak többsége komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Akik tudják hogyan kell udvarolni, hogyan kell viselkedni egy randin és akik egyáltalán mernek kezdeményezni?


23,L



2012. dec. 7. 17:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%

Vannak, csak nem ebben a korosztályban.

Szerinted miért van a sok huszonéves nőnek 10-15 évvel idősebb párja?


Tisztelet a kevés kivételnek!

2012. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
41%
Ezek szerint akkor kivétel vok:D
2012. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Jajj édes cukorfalatom hát ki bántott meg ennyire??
2012. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel a szóhasználattal (vok) én megcáfolnám :DD


Na de nem szemétkedek :D

2012. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek olyan nők, akiknek erre igényük lenne, v egyáltalán megérdemelnék. A kezdeményezésről meg annyit, h ha már a 452745734. lány hajt el pusztán a külsőnk miatt, akkor vhogy már nincs annyira kedvünk újra és újra kezdeményezni.
2012. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Vannak,csak még nem találkoztál olyannal,rossz helyen keresgélsz,de hidd el elöbb utobb Te is megtalálod.
2012. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Vannak vannak.. csak épp vagy kapcsolatban, vagy nem nagyon mernek kezdeményezni!


Egyébként meglepő, hogy 22(F) évesen 25-30as nők nem zárkóznak el előlem csak a viselkedésem miatt.

Mikor egyértelmű a dolog, mondom hogy csak 22 vagyok, de hát hogy őket nem érdekli mert "sok 30feletti tanulhatna tőlem" véleményen vannak.

2012. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%

már megint megy a nyaf nyaf nyaf...van csak nem a korosztályodban...nyaf nyaf nyaf a nők is ilyenek mind...nyaf nyaf nyaf minden pasi szemét...nyaf nyaf nyaf...


de benned semmi hiba nincs igaz nyaf nyaf?

2012. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Vannak,csak ők már rég foglaltak.
2012. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Igazából egy kicsit elvagyok keseredve, mert én már tényleg egy komolyabb kapcsolatra vágynék, ahol a férfi tényleg férfias és nem nekem kell irányítani mindenben. Az egyetemen a fiúk legalább 90%-a egy 15 éves fiú szintjén van ilyen téren, a netes ismerkedést is próbáltam, de ott is hasonló problémákkal találkoztam, baráti társaságon belül is ugyanez volt a probléma. Szerintetek hol keresgéljek vagy mondjak le az egészről?
2012. dec. 7. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!