Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint barátság, kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, kevesebb mint szerelem? Kérjem meg, hogy döntsön már, és ha nem akar többet, mint barátság, akkor ne viselkedjen úgy, és engedje, hogy továbblépjek?

Figyelt kérdés
Ő tisztában van az érzéseimmel, és ott van nekem, mint barát. Törődik velem, és amikor együtt vagyunk, különlegesnek érzem magam. Érezteti velem, hogy fontos vagyok neki, és megértjük egymást ha csak egymásra nézünk. Mégis csak "barátok" vagyunk. De én belefáradtam ebbe. Úgy érzem, több van köztünk barátságnál, és szeretnék tisztán látni. Ha meg nem akar többet barátságnál, akkor engedje, hogy elfelejtsem, mert akkor tovább kell lépnem, nem írhat rám mindennap fb-on...

2013. ápr. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is ebben vagyok :( nagyon rossz :( nem tud rám társként tekinteni,de többet érez irántam mint barátság.
2013. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért akadályoz abban, hogy elengedd? Szépen tiltás és törlés,telefont nem veszed fel neki,nem válaszolsz és elkerülöd.
2013. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy így csak álltatjuk egymást, hogy minden rendben, miközben nincs... nekem nagyon fáj, hogy sak barátok vagyunk, viszont úgy érzem, lehetne ebből több is, de én már nem tudom mit csináljak... ő tudja, hogy érzek, és ilyeneket csinál, hogy "legjobb barátok" lettünk. De így nem lehet továbblépni, hogy mindennap beszélünk...
2013. ápr. 29. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló vok,ha vkit nagyon szeret az ember nehezen válik meg tőle.
2013. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
21:19 azért ez nem ilyen egyszerű. Emberi önzőség, vagy nevezhetjük ahogy akarjuk. Én szeretem őt, és csak azt szeretném, ha eldöntené, hogy mit akar. És fontos nekem, mint barát, szóval nem akarom elveszíteni őt, viszont szeretném már tisztán látni a dolgokat...
2013. ápr. 29. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig azt kéne csinálni amit mondtak neked. Kicsit eltávolodni tőle. Akkor lehet, hogy ő is merne lépni ha valóban lehet szó többről az ő részéről is. Én 2szer utasítottam el a barátom, de a második alkalomkor volt csòk is, de nem tudtam eldönteni mit szeretnék. Aztán nagyon megijedtem, hogy elveszítem őt, hogy már nem fog velem úgy viselkedni ahogy eddig. Akkor döbbentem rá mennyire szeretem. Féltem bele menni egy kapcsolatba amikor visszautasítottam, de igazán akkor ijedtem meg amikor tudatosult bennem hogy több esélyt már nem igen kapok és elveszítem. Ezt semmiképpen sem akartam.
2013. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy megoldás van... ha szeretne lépne, de nem. Ebben a cipőben vagyok én is. TOVÁBB kell lépnünk!! Mert a saját életünket fogjuk elrontani, hogy egy olyan emberre várunk, aki sosem lesz teljes egészében a "miénk"..és sajnos hamar el megy az idő... Sok sikert Nektek!!
2013. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj ide Kérdező.Nem akar többet tőled ez nyilvánvaló,csak nem akarod bevallani magadnak.

Ha jót akarsz magadnak, akkor tiltás törlés.Nem önzőség.Magadat ringatod egy hülye álomképbe és minden alkalommal amikor találkoztok,azon agyalsz, hogy vajon ez a kézmozdulata,mosolya,akármije biztos több volt,mint barátság, és még lehet esélyed.

Elárulom, hogy nincs esélyed,csak "barátok"vagytok. De barátkozni olyannal kell,aki veled egynemű.

2013. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veletek?
2016. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt három év, én megismerkedtem valakivel, neki is lett barátnője. És elmondhatom, hogy csak barátként tekintek rá, szinte minden nap beszélünk, négyen együtt is lakunk, mert kiderült, hogy a barátom is ismerte őt régebbről :) ironikus az élet, de gyönyörű.
2016. szept. 1. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!