Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valaha is valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valaha is valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Azért írtam már ide, mert annyira kétségbe vagyok esve, hogy vajon akar e tőlem valamit. De nem is húzom az időt.

Régóta jóba vagyunk, jó barátom, de nem a legjobb. Egy suliba járunk, és szünetben a barátjával mindig oda jönnek és megölelnek. Aztán "ő" egyre többet ölelt, és sokkal több ideig. Aztán már úgy, hogy teljesen hozzám bújt. Az arca mindig ott volt az enyémnél és ehhez hasonló dolgok. Nem rég pedig találkoztunk egy helyen, én ültem egy padon és ő leült mellém..végig ölelgetett, simogatott, a kezemet is. Vagy amikor felállt akkor hátulról megölelt. Szóval így egész végig. Aztán a szememet is nézte, hogy milyen színű. Visszatérve azért egyáltalán nem volt baráti ölelés. Viszont ő az egyik barátomnak azt mondta hogy NEM tetszem neki és csak BARÁTI ölelés volt. De én meg már kezdek bele szeretni.

Mit tehetnék, hogy felfigyeljen rám?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

16L



2013. ápr. 27. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
De aranyos.. mondd meg neki h tetszik neked. Persze h azt mondta barátodnak h nem tetszel neki... teszi a fejét csak
2013. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig tetszel neki! :D mond el neki hogy te kezdesz többet érezni mint barátság. Sok sikert!

17f

2013. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :') Lehetséges, hogy ez lesz :)
2013. ápr. 27. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:

én 16/F vagyok, ha nekem tetszene egy lány, akkor amíg el nem dől, hogy Ő is szeret vagy esélyem sincs, addig nem mondanék semmit még a legjobb barátomnak sem róla, illetve ha rákérdezne is letagadnám!

szóval attól még könnyen előfordulhat hogy szeret, mert ezt nem mondta a barátodnak!

2013. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami :) meg elvileg a haveromnak tetszem aki mondta a híreket. :) Csak nem tudom :/ azért tényleg, úgy ölelt meg, hogy az nem hiszem hogy baráti, nagy bújt, meg több időt, sőt még múltkor a hátamnál állt és úgy ölelt meg. És most hagyjam, hogy ő keressen? :)
2013. ápr. 30. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha én csak barátilag ölelek meg egy lányt, vagy úgy hogy tetszik is és nem csak barátnak szeretném, a között szerintem könnyen különbséget tud tenni egy lány. De ez csak én vagyok!
2013. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ölelséből teljesen úgy veszem észre :/ de nem tudom :/
2013. ápr. 30. 18:40
 8/10 anonim válasza:

Hát...Beszélj meg vele egy találkozót és mond neki azt hogy az egyik haverom azt mondta hogy tetszem neked..Ez igaz? ha nem-et válaszol mond meg neki hogy amikor megölel téged neked rossz hogy csak baráti ölelésre

et szeretnél...

2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*vagyis többet szeretnél a barátságnál..Egy fiú csak lány csak nem ölel meg csak úgy egy lányt vagy fiút nem?
2013. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%, hogy szerelmes beléd, a barátjánál meg letagadta.
2015. márc. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!