Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a has, ami még szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a has, ami még szép?

Figyelt kérdés

Mindent kipróbáltam, de rá kellett hogy jöjjek, hogy nekem genetikailag soha sem lesz olyan szép lapos hasam, mint a fehérnemű reklámokban a lányoknak, csak, ha betegesen sovány leszek. Én állandóan rejtegetem az enyémet. Viszont mostanában sokszor látom, hogy a barátaim olyan lányokat is szépnek találnak, akinek olyan a hasa, mint nekem, vagy még egy picit nagyobb is a pocija. A fiuknak mennyire fontos a lapos has egy lányon?

Ha vékony a derekam, de van egy kis hasam, attól még lehet jó alakom?



2013. ápr. 30. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudjuk mekkora a hasad, simán el tudom képzelni, hogy tökéletes, csak a szokásos női elégedetlenség mondatja veled, hogy nagy.
2013. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az összkép számít. A részletek nem olyan fontosak.


23/F

2013. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fehérneműreklámok....te meg be is veszed, hogy csak az a szép? (ráadásul photoshopolt képek)

Persze mindenkinek más és más az ideálja, de szerintem közel sem olyan túlzó, mint ami ezeken a képeken van sokszor.

Én kifejezetten szeretem ha a nőnek van kis pocakja. Van rajta mit fogni. Ez nem azt jelenti, hogy kövér, hanem hogy olyan kicsit kerek...olyan nőies :)

A nőknek alapból magasabb a testzsírszázalékuk, és a férifak vágyai ösztönösen ehhez igazodnak.

2013. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Mondjuk körbe plusz 1 cm ehhez a képhez képest.

2013. ápr. 30. 15:37
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi.

2013. ápr. 30. 15:38
 6/8 Pretty_Fighter ***** válasza:

K-rrrrrva nagy hasad van .....................

:D

2013. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne^^
2013. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit először linkeltél, nagyon szép!
2013. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!