Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért van annyi "szép" lány, aki nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csak ezt olvasni, ilyen szép vagyok, olyan szép vagyok, sokan dicsértek már, van önbizalmam blablabla...
2013. ápr. 27. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Kábé ha 2 lánynak láttam eddig a képét is akik ezt vallották magukról, és abból az 1-ik számomra legalább is..nem volt az.
2013. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja hát igen, az meg a másik...
2013. ápr. 27. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
ha lenne önbizalma,akk nem tolná ide a képét.szép lányok vannak itt,meg okosok is.de a 2 egyszerre....amelyik szép,az agyilag defektes
2013. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nem minden csak a szépség. Lehet, hogy valaki kívülről szép, de belülről teljesen romlott...
2013. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt szép lányok?o.O
2013. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én má' láttam! Okos is volt.

Mondjuk, sok esetben azt nem veszik észre, hogy aránytalanul nagy az igényük. Ezért nem találnak maguknak senkit. Mert várják a tökéletest, az igazit. De azt nem tudják, hogy a legjobb nők, férfiak sosem a tökéletességük miatt a legjobbak.

2013. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van,mert nem találunk meg a megfelelő fiút,akivel belekezdenének valami komolyabba.Azt érezzük,hogy a legtöbb pasi aki megfordul utánunk az utcán,azoknak kívülről is láthatóan akkora az értelmiségi szintje,hogy jobb nem is megismerni.Utáljuk,ha csak egy arcot,testet látnak bennünk,és a belső tulajdonságainkra kevesen lennének kíváncsiak.Ezek vagyunk mi,a csinos,helyes,intelligens,normális értékrenddel rendelkező,szerethető csajok,akik jó kinézet ellenére sem csak a plázák aktuális kínálatáról meg a szoliról tudunk bájcsevegni.Hihetetlen módon mi is szeretetre,megértésre,törődésre vágynánk,és nem egy olyan kapcsolatra,ahol tárgyként kezelnek stb. S ha már megtehetjünk,akkor várunk,míg nem horgunkra akad valaki,akit első pillanatra megszeretünk valami miatt(nem külső)A legtöbb vagy szépfiú,és bunkó egoista és ráadásul még buta is,vagy nekünk nem tetsző srác aki azt hiszi,de jó a humora,meg mindenkinek ő kell.Összességében 5fontos tulajdonság van,ami elengedhetetlen.Magabiztossá/határozottság,intelligencia,jó humor,udvariasság,és hogy külsőre is bejöjjön(nekem pl nincs ideálom,vannak külső jegyek amik tetszenek,de nem kritérium)Szóval,ha valakinek tetszik a személyisége+a külseje is rendben van,akkor teljesen nem fog érdekelni,hogy milyen pasival akartam járni,mert nekem ő fog kelleni,és nem fogom bután csak a külsőt nézni.Pasik,fogjátok már fel,hogy nem minden a külső,még egy szebbnek nevezett csaj is a belsőt nézi,az összhangot.

Nem a rosszfiúkra bukunk,csak a tökös pasikra,akik ismerik önmagukat,a csajokat,határozottak és tudják mit,kit akarnak minden helyzetben.

2013. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Az lemaradt,hogy nem várunk a tökéletesre,én legalábbis reális vagyok.Ha lenne se vágynék tökéletes pasira. Higgyétek el,nem kell feltétlen adoniszi test,Einstein okosság,vastag pénztárca(ezt mindig emlegetitek)stb.Ha átlag pasi vagy,csak legyen benned valami plussz,amiért azt mondjuk,te kellesz. Hidd el,már volt ilyen.

Olyan kellene aki elfogad olyannak,amilyen vagyok,nem korlátoz és nem akar megváltoztatni.Érti a humoromat,őszinte.

2013. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zúzmaraharapás ***** válasza:

Az emberek hajlamosak szépnek nevezni azt, aki nincs elhízva és heti 2x képes megmosni a haját.


Én azt tapasztaltam, hogy általában pont a magukat szépnek tartó nők átlagosak, és pont a magukat átlagosnak tartók szépek. Jó, tudom, ez szubjektív...


A 8-asnak meg azt üzenném, hogy ha meglátok egy nekem tetsző lányt, akkor valami perverz oknál fogva nekem akörül forognak az első gondolataim, hogy vajon milyen a humora, mi járhat a fejében, mi a neve, hogyan áll az élethez stb...

2013. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ego építés a lényege a kérdésnek és nem a társkeresési cél.
2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!