Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (csakis ők! ) A ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (csakis ők! ) A ti szemszögetekből, milyen egy jó férfi fenék, illetve milyen sorrendben nézitek meg a srácot? ( pl. : test, arc stb. )

Figyelt kérdés
Előre is köszönööm :)

2013. ápr. 30. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, kerek, kemény, izmos.
2013. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát én feneket max. szex után nézek... :)

Jellemzően az összképet nézem egy pasin: stílus, kisugárzás, öltözködés, testtartás, kommunikáció, és ebben van benne az arc meg a test is. Minden nagyjából egyenlő mértékben járul hozzá az összképhez.

Tehát ha jó testű, jóképű, de lerí róla, hogy szerencsétlen lúzer, akkor nem kellene semmi pénzért!

2013. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos fenék téren semmiképp nem matthew mcconaughey, túl kerek és kiáll.. de jó a pici fokhagymafenék, picit izmos és kerek :) sorrend pedig: arc, szem, test egyben, kézfej (fontos, legyen ápolt!) és aztán jöhet a többi finomság részletesen :D
2013. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi, formás, olyan markolásznivaló :D


És először arcot nézek, azon belül szem az első, a többi utána jön. Aztán haladok nyaktól lefelé. ;)

2013. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
kemény, formás elösször az arcot, testet, hajat, szemet :)
2013. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálam elsősorban az adott pasi kisugárzása a mérvadó. Általában először az alakját nézem meg,hogy mennyire magas,stb. utána jön az arc, a száj (én azt különösen megnézem, ne kérdezd miért :D),feneket meg általában csak akkor nézek,ha nagyon bejön a pasi ezek alapján :D
2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm csajok a válaszokat (ma is tanultam :D) , de még jöhetnek ! Kíváncsi vagyok hogy vannak e fenékmániás lányok :D
2013. ápr. 30. 21:40
 8/17 anonim ***** válasza:
1.Összkép 2. fenék. 3. stb A fenék nagyon sokat elárul egy pasiról :)
2013. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
1. Arca 2. Teste 3. Feneke ami lehetőleg legyen kicsi és formás/ lapos :D magyarán ne legyen nagy
2013. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1. Összkép, 2. Fenék, 3. Kéz, 4. Arc - 16l
2013. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!