Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen pasik tetszenek? Vin Diesel vagy Bradley Cooper típus?

Figyelt kérdés
Persze nem a kettő közül kell dönteni csak arra is kíváncsi vagyok. Mivel a páromnak az a mániája, hogy csak a kigyúrt kopasz a jó, pedig én speciel azt utálom... Ő azt állítja, hogy a legtöbben azt szeretik.. nos erre szeretnék választ kapni. :) sztár nevek is jöhetnek, meg ha lehet kort is írjatok! Köszönöööööööm! :D

2013. ápr. 30. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mr.bíííín <3
2013. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Steven "Smile" Seagal :D
2013. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
naa komolyan :D
2013. ápr. 30. 17:47
 4/19 anonim ***** válasza:

Bradley Cooper egyértelmű :)

Joseph Gordon-Levitt is jó :)

Jake Gyllenhaal is :)

2013. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Joe Anderson


[link]


23/L

2013. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő bejön.

Nem bukom kifejezetten a kopasz pasikra, sőt, inkább egy kis tüsi haja legyen az illetőnek, de Vin Dieselnek határozottan jobban áll a kopaszság, mint a haj.:)

Nekem konkrétan az érettebb, kicsit vagy jobban izmosabb és sötét hajú pasik jönnek be.

Szóval nekem csak azok nem tetszenek, akik nagyon vékonyak, semmi izom nincs rajtuk és szőkék.

2013. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jim Parsons<3, Harley Alexander-Sule<3, Ryan Reynolds<3 ők nagyon bejönnek:D
2013. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Channing Tatum <3
2013. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hát a kopaszok nekem nem tetszenek...inkább a Josh Duhamel félék...vagy,mint Shane West [link]

14/L

2013. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieknek, várom a további válaszokat! :)
2013. máj. 3. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!