Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy lányt egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy lányt egyből lek. Rvázni mert szép, plusz ad magára (szoli, műköröm stb )?!

Figyelt kérdés
nem mindegy h valaki k.rva vagy k.rva szép miért nem lehet megérteni?
2013. ápr. 30. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában az ilyen lányok olyan pasit keresnek aki mindezt állja nekik, bár ismerek olyan lányt aki sokat ad magára még sincs elszállva és nem a srác pénztárcájára hajt..
2013. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Mert idióták ahelyett, hogy kicsit átgondolnák a dolgokat...

22/F

2013. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"plusz ad magára (szoli, műköröm stb )"

Ez most valami vicc akar lenni? :DDD Mert egy rib@nc. Nekem ne szolizzon, menjen ki a napra, ha meg nincs nyár, ne legyen barna...

A műkörömmel meg hogy süt az ember fia-lánya, hogy nyitja ki a sörösdobozt anélkül, hogy letörne, hogy lehet azzal bármit is hosszútávon épésszel művelni??? Neeemm... Az, ha kivágott kicsit a felső, meg rövidebb a gatya, okés. De a példában felsorolt... XDDDDD Én sem szedek szteroidot, hogy izmosabb legyek, hanem gyúrok -.-'

2013. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
(hozzátenném, még igen sok munka lesz, hogy jól nézzek, ki de én belefeccölöm. Ne pénzzel próbálj meg szép lenni, hogy szoli, műköröm, hidrogénezett haj, stb.) hanem kisugárzás, mozgás (amúgy is frankó dolog pl. túrázni...)
2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
látod ismét leribancozod az ilyeneket .én járok szoliba mert a nap foltosan barnit plusz múltkor még leis hámlottam ugyh hanyagolom. egy szép francia manikürrel meg nemtudom mibajod. de ha vki pics.agatyát meg mellet mutat az oké hát van logikád
2013. ápr. 30. 19:18
 6/16 A kérdező kommentje:
a ribanc szó meg arra igaz aki mindennap más f.szt fog nem arra akinek ez a külső jön be
2013. ápr. 30. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbáltak előttem lévők utalni, hogy a srácok sokkal inkább szeretik a természetesen szép lányokat, nem pedig azokat, akiken nagyjából minden mű. Ugyanis ez tipikusan a prolikra jellemző mostanság. És általánosan pedig ezek a típusú lányok, akiket leírtál, nem éppen a szűzies viselkedésükről híresek.

Természetesen ez nem mindenkire igaz, tisztelet a kivételnek.

18/L

2013. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A cigánybarna, műkörmös plázamacskáktól én is hülyét kapok.
2013. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert ha igénytelennek nevezel pl. egy kövér nőt, az előítélet, és felszínes vagy, mert nem a belső értékeit nézed stb.,de ha egy plázacicás külsejű, de szép nőt r.bancozol le, az tökéletesen rendben van. Így működik a világ sajna...
2013. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem egyébként! Talán onnan eredhet ez a fajta előítélet, hogy az ilyen kinézetű nők között van egy bizonyos réteg aki tényleg az, és egyszerűen ez rögzül sokak elméjében, h aki így néz ki az már biztos ribanc is.

Pedig dehogy! Nagyon is sok rendes, szerethető lány van köztük, csupán adnak a külsejükre.

Hát ezen én sem és senki más sem fog tudni egyedül változtatni, sajnos...

29 F

2013. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!