Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a barátotok sztript...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztbali kérdése:

Lányok! Ha a barátotok sztriptízt kér tőletek akkor megteszitek neki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
meg hát :D
2013. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden lány megtenné.Nekem is csinálhatnák :D
2013. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is a barátodnak tiszteletben kell tartania a te akaratodat is,szóval ha te nem hajlasz a dolgokra,semmiképpen ne erőltesse rád,és te se magadra.Viszont ha csak új neked a dolog,és még nem csináltál ilyet,de kiváncsi vagy,hogy milyen lehet,akkor vágj bele,legyél nő,és kápráztasd el!(de csak ha te is szeretnéd,hisz csak így fogod jól érezni magad)személy szerint én megtennem neki:)
2013. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
persze,csak nincs kinek :\
2013. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem táncolt a csajom, hiába kértem. de nem haraguttam rá, sőt, csak jobban szeretem amiért van tartés bent.
2013. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán
2013. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minden további nélkül :D de nem kér..-.-" :D
2013. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5.(?) válaszolónak meg......

szerintem azért mert valaki megcsinálja a barátjának, akit szeret és együtt vannak még lehet benne tartás... ha egy egész bárnyi férfi előtt egy klubban , házibulin, illetve más helyen akkor kérlek szépen nincs benne tartás... de így... m1


Én megcsinálnám, csak úgy vagyok vele, mint a 4. válaszoló :D:DD:D

2013. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!